Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Для Запоріжжя виростять п'ять тисяч дерев
Поделиться

Сьогодні завершує свою роботу «Еко Форум-2021»

5-й спеціалізований міжнародний запорізький «Еко Форум-2021» у Виставковому центрі «Козак-Палац» працює сьогодні останній день. Там проходить виставка, було багато презентацій,»круглих столів».

У громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» і локація дуже зелена. Тут захоплююче долучали відвідувачів до способу життя з дбайливим ставленням до природи . Наприклад, робили браслети з екоматеріалів і екологічний миючий засіб.

"Зелений центр Метінвест Запоріжжя"

— Ми презентували два наших нових проекти «FOREVER GREEN» й «Корисний пластик», — зазначив керівник «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба.

«Индустриалка» вже писала про презентацію проекту «Корисний пластик», який передбачає збір і переробку пластикових кришечок.

Менеджер громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Дмитро Завоюра провів презентацію проекту «FOREVER GREEN«(«Назавжди зелений»).

"Зелений центр Метінвест Запоріжжя"

— У рамках даного проекту ми підписали меморандум з одним з розплідників Запоріжжя, — розповів «Индустриалке» Дмитро Завоюра. — Ми закупимо більше 5 тисяч саджанців і в кінці жовтня висадимо на території 2 га, яку нам виділив розплідник. Зараз йде підготовка території. Деревця ще зовсім молоденькі, не дуже великі та їх приживлюваність низька. Після висадки будемо доглядати за ними, поливати, удобрювати — разом з «Зеленгоспом», з великою кількістю волонтерів їздити на суботники. Ми обрали такі види рослин, які ростуть швидко, з великою приживлюваністю. Це клени, катальпи, верби. А через рік-два висадимо деревця на території міста Запоріжжя.

Ми вирішили реалізувати цей проект, тому що, ми, «Зелений центр Метінвест Запоріжжя», близько трьох років висаджуємо в Запоріжжі, на прибудинкових територіях, дерева, робимо дитячі майданчики і хочемо, щоб наше місто було ще більш зеленим й красивим.

Висаджувати дерева планують в 2023-2024 роках — практично в кожен двір та в кожне громадське місце.

Читайте також: На экофоруме в Запорожье работают тематические выставки и фотозоны.

Фото Олександра ПрилепиКомментарии читателей