Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Для співробітниць запорізького підприємства влаштували весняний дівич-вечір
Поделиться

Жінок «Запоріжвогнетриву» привітали зі святом

У Палаці культури металургів привітали з Міжнародним жіночим днем ​​співробітниць ПрАТ «Запоріжвогнетрив». У холі жінок зустрічали міми. Тут же працювали святкові фотозоні, в яких можна було зробити знімки на пам’ять. Також для співробітниць підприємства влаштували весняний дівич-вечір з концертом та фуршетом.

8 марта

Зі святом робітниць привітав генеральний директор ПрАТ «Запоріжовогнетрив» Сергій Гоман.

— Від щирого серця вітаю вас зі святом весни і любові. Жінка — це уособлення самого прекрасного, що є в цьому світі. І завдяки вам цей світ стає краще. Ви зігріваєте нас ніжністю, душевним теплом. І за це вам низький уклін. Від усіх чоловіків «Запоріжвогнетриву» я бажаю вам в цей день здоров’я, сімейного щастя і благополуччя. Нехай завжди у ваших домівках панують мир і любов. Нехай завжди поруч з вами знаходяться щедрі і люблячі чоловіки. Залишайтеся завжди чарівними і красивими, — сказав Сергій Гоман.

Сергей Гоман

За словами співробітниць підприємства, 8 березня для них — особливе свято.

8 марта

— Міжнародний жіночий день — це весна, море позитиву, багато поздоровлень від колег. Ми працюємо на такому підприємстві, де багато чоловіків і вони надають нам увагу не тільки в цей день, — поділилася провідний інженер-дослідник Наталя Шемет. — Приємно, що у нас таке керівництво, яке піклується про своїх жінок і робить їм приємно. Не завжди можна роботу поєднати зі святковими заходами, але в цей раз мені пощастило. І на робочому місці нас з колегами вже привітали: наші чоловіки організували солодкий стіл та чаювання. Ми зібралися в обідню перерву всім великим колективом і відзначили свято, а потім вже з позитивом і святковим настроєм приїхали сюди, до Палацу культури.

Наталя Шемет

— Жінкою бути взагалі приємно, а сьогодні особливо. Приємно, коли тобі приділяють увагу, дарують квіти, роблять компліменти. З ранку нас привітали на робочому місці, в нашому колективі багато жінок. А тепер свято триває у Палаці культури металургів. Тут можна добре провести час і поспілкуватися з колегами. Приємно що для нас влаштовують такі масштабні свята, — поділилася робітниця зеленого будівництва Оксана Демидова.

Оксана Демидова

Читайте також: У Запоріжжі привітали жінок «сталевих» професій — фотоКомментарии читателей