Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Для молодих фахівців запорізького підприємства організували комфортну адаптацію
Поделиться

Адаптаційна корпоративна програма «Усі свої» на «Запоріжсталі» діє вже три роки

Комфортна адаптація до нового робочого місця є запорукою успішної продуктивної роботи. Адже коли фахівець почувається як риба у воді, тоді й настрій чудовий, і всі робочі завдання видаються легкими, і на роботу хочеться бігти.

Саме задля успішної адаптації молодих працівників комбінату «Запоріжсталь» вже кілька років поспіль діє корпоративна програма «Усі свої». Днями у молодіжному хабі Палацу культури металургів відбулася така зустріч-адаптація для десяти нових молодих працівників, які на підприємстві розпочали свій трудовий шлях лише кілька місяців тому.

Активні молодіжні лідери комбінату не лише показали новачкам презентацію про «Запоріжсталь», розповіли новачкам про молодіжні програми та можливості для молоді, а й у дружній атмосфері відповіли на усі цікавлячі питання. Кожен з учасників зустрічі розповів про себе, свої захоплення та ідеї щодо проведення вільного часу у компанії колег.

Адаптаційна корпоративна програма «Усі свої» на «Запоріжсталі» діє вже три роки

Президент молодіжної організації “Молодь Метінвест” Сергій Власенко (до речі, виходець із комбінату «Запоріжсталь») розповів, що адаптаційна корпоративна програма «Усі свої» діє вже три роки. Після вимушеної паузи під час коронавірусної пандемії цього року програма відновилась з дотриманням усіх карантинних вимог.

У невимушеній обстановці, за чашкою кави чи чаю, ми спілкуватимемось на різні теми – про питання, які виникли у молодих працівників. Розповімо про молодіжну політику Групи Метінвест, активісти молодіжного руху «Запоріжсталі» розкажуть про свій рух, заходи, я зі свого боку розповім про молодіжний рух Метінвесту, — розповів Сергій Власенко. – Молоді працівники вже знають своє робоче місце, мають спецодяг. А тепер дізнаються, як працювати із задоволенням, займатися улюбленою справою, розвиватися, просуватися кар’єрними сходами і цікаво й корисно відпочивати.

Адаптаційна корпоративна програма «Усі свої» на «Запоріжсталі» діє вже три роки

Богдан Сухенко вже пів року працює контролером відділу технічного контролю в аглоцеху «Запоріжсталі».

«Запоріжсталь» обрав тому, що в нашому місті краще цього комбінату нічого немає, — впевнений Богдан Сухенко. – Зарплату виплачують вчасно, все вчасно. На інших підприємствах я був на практиці під час навчання у технікумі – такого немає, нам нічого не платили. Але на четвертому курсі мені пощастило потрапити на «Запоріжсталь» — тут вчасно виплачують зарплату, забезпечують усім необхідними, тими ж масками. За пів року, звісно, всього не освоїти, але свою роботу знаю. Знаю техніку безпеки, вимоги заводу, хороший колектив.

Крім того, за словами молодого фахівця, він не зупиняється на досягнутому – продовжує навчатися, отримує вищу освіту. Після фаху «токаря», який Богдан здобув у технікумі, він зараз отримує професію інженера-будівельника. До речі, його навчання на заочному відділенні в університеті оплачує «Запоріжсталь».

Адаптаційна корпоративна програма «Усі свої» на «Запоріжсталі» діє вже три роки

Плани у молодого працівника досить амбітні — мріє про підвищення на посаді. На його думку, на «Запоріжсталі» кожен може піднятися кар’єрними сходами – головне добре працювати. Активність у громадському житті підприємства та його молодіжної організації також сприятиме просуванню.

Сьогоднішня зустріч допоможе мені краще освоїти виробничі процеси, більше дізнатися, зрозуміти і про підприємство і про молодіжну організацію. Я вже зараз беру активну участь у молодіжному русі – граю у футбол, волейбол, баскетбол, теніс. Намагаюся брати участь у всіх заходах, — додав Богдан Сухенко.

Нагадаємо, Група Метінвест, якій виповнилося 15 років, велику увагу приділяє розвитку молодих фахівців, а також популяризації професійно-технічної освіти в Україні.

Адаптаційна корпоративна програма «Усі свої» на «Запоріжсталі» діє вже три роки

Фото автора

Читайте также: Молодий майстер великого запорізького підприємства поділився секретами успіху


Комментарии читателей