Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Для абітурієнтів розпочався етап підтвердження участі у тестуванні
Поделиться

Випускники, які не підтвердять своєї участі в НМТ, не зможуть взяти участі в основній сесії тестування

Сьогодні, 20 травня, розпочався період підтвердження учасниками національного мультипредметного тесту ЗНО своєї участі у тестуванні.

Підтвердження участі в основній сесії НМТ передбачатиме два обов’язкових етапи – безпосередньо підтвердження участі  та вибір міста або країни проходження тестування.

На першому етапі учасник НМТ має підтвердити своє бажання пройти тестування. Для цього до 7 червня 2022 року потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ».

Після цього на сторінці з’явиться повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження свого бажання взяти участь у НМТ, а також йтиметься про обов’язковість проходження другого етапу.

Випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не підтвердять своєї участі в НМТ, не зможуть взяти участі в основній сесії тестування.

На другому етапі учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни тестування. Для цього з 21 червня до 7 липня на інформаційній сторінці буде необхідно вказати назву населеного пункту, у якому учаснику зручно пройти тестування.

Після 12 липня для учасника з’явиться можливість завантажити запрошення-перепустку, у якій буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.

Перелік країн і міст Європи, де зможуть пройти НМТ учасники, які були змушені виїхати за межі нашої країни, буде оприлюднено невдовзі.

Коли буде додаткова та спеціальна сесії НТМ дивіться за посиланням.

***

Якщо ж у вас є запитання по НТМ,  щодо особливостей складання тощо, ви можете звернутися до Українського центру оцінювання якості освіти за телефонами:

+38 095 903 95 10,

+38 068 991 76 35.

Також можна звернутися до регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Випускники Запорізької області реєструються у Дніпропетровському регіональному центрі  оцінювання якості освіти. Його телефони:
(056) 790-24-99,

(068) 151-16-43.

Електрона пошта: rc.dnepr@dp.testportal.gov.ua.

«Індустріалка» писала, що запорізькі випускники можуть побачити, як виглядає демонстраційний тест для вступу до вишів.

Нагадаємо, прийом документів у виші від вступників розпочнеться 29 липня.

Читайте також: Що треба знати запорізьким вступникам про тестування.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Джерело: Освіта.


Комментарии читателей