Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура, Свiт, Фоторепортаж
Дівчина із Запорізької області підкорила талантом Грецію
Поделиться

Ксенія Коченкова із Василівки стала фіналісткою конкурсу «Греція має талант»

За спортсменку Ксенію Коченкову, яка стала фіналісткою конкурсу «Греція має талант», вболівали і в її рідній Василівці в Запорізькій області. У тому числі й у паблику «Типова Василівка», де бажали землячці удачі. «Бо вона з України вона з Запорізького козацького краю, вона з Василівки».

Спортсменка підкорила грецьких глядачів талант-шоу професійним спортивним танцем не жердині, що дозволило їй дійти до фіналу.

– Я прийшла на проект задовго до тяжких подій в Україні. Я прийняла рішення продовжувати участь для моєї родини та рідних, — написала Ксенія Коченкова на своїй сторінці у «Фейсбук». — Мій спортивний шлях розпочався, коли мені виповнилося 17 років на початку навчання в університеті. З маленького містечка з маленькими можливостями переїхала до великого міста. І там зрозуміла, наскільки велике моє бажання до життя. Вдячна моєму першому тренеру, який показав мені світ аеробної гімнастики. Від усіх дівчат вона дала шанс мені (взяла в команду), не дуже впевненій дівчині з маленького містечка, але точно дівчині, яка хотіла цього найбільше. Через кілька років я відкрила для себе і pole dance (танець на жердині) – любов усього мого життя.

Ксенія Коченкова із Василівки стала фіналісткою конкурсу "Греція має талант"

«Індустріалка» також писала, що у Василівці є Центр реабілітації тварин, де живуть більше 200 звірів, близько 70 з яких — великі хижаки (леви, тигри, ведмеді та інші), багато з яких раніше постраждали від жорсткого поводження живуть (У народі центр називають зоопарком). Тут рятують тварин після важких життєвих обставин — вигодовують, лікують та надають притулок у центрі. Як там ситуація зараз, у складні часи, читайте тут.

Читайте також: Три години на сон і далі в дорогу — чим зараз займається відомий співак Арсен Мірзоян.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Фото за сторінки Ксенії Коченкової у «Фейсбук»Комментарии читателей