Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Дітям співробітників запорізького підприємства передали новорічні подарунки — фото
Поделиться

Подарунки для дітей отримали їхні батьки

Традиційно до новорічних свят діти співробітників «Запоріжсталі» отримують подарунки. І цей рік не став винятком. По цехам вже почали розвозити пакунки з подарунками і роздавати їх працівникам. Після робочої зміни металурги понесуть яскраві подарункові коробочки своїм дітям. Цього року, окрім солодощів, в новорічні пакунки поклали ще й набори для творчості.

подарунки

Подарунки до Нового року отримають всі працівники підприємства, у яких є діти віком до 16 років. А таких співробітників на «Запоріжсталі» дуже багато. Наприклад, у цеху холодної прокатки подарунки для дітей отримають приблизно 400 працівників.

— Традиційно комбінат «Запоріжсталь» для дітей всіх працівників вручає новорічні солодкі подарунки. Сьогодні лише для одного цеху холодної прокатки ми отримали 594 подарунки. Їх отримають діти наших співробітників, яким ще не виповнилося 16 років, — розповів голова профспілкового комітету цеху холодної прокатки ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Безуменко.

подарунки

Як розповідають працівники «Запоріжсталі», новорічні подарунки — це завжди приємний сюрприз для їхніх дітей. Кожного року малеча чекає їх з нетерпінням.

— Я працюю на «Запоріжсталі» вже 13 років. Перед кожним Новим роком я отримую від підприємства подарунки для моїх двох донечок. Це і солодощі, і набори для творчості, і навіть гаджети для старшої дитини. Кожного разу, коли я приношу з роботи ці подарунки, діти дуже радіють цьому приємному сюрпризу. Для них завжди цікаво, що всередині цих яскравих святкових коробочок, — зазначив вальцювальник цеху холодної прокатки ПАТ «Запоріжсталь» Дмитро Коломієць.

подарунки

Раніше окрім солодких подарунків діти співробітників «Запоріжсталі» отримували квитки на новорічну виставу. Але вже другий рік поспіль через пандемію коронавірусу підприємство не проводить масових заходів та святкувань ні для дітей, ні для їхніх батьків.

Проте новорічні традиції, які раніше запровадили в різних цехах, існують і до сьогодні. Є вона і в робітників цеху холодної прокатки.

— Близько 5 років тому в нашому цеху заснували справжню новорічну традицію. Щороку діти працівників своїми руками роблять іграшки на новорічну ялинку, яку ми встановлюємо в цеху. За старання дітей начальник цеху вручає їм подарунки. А іграшки дітей кожного року прикрашають нашу ялинку. Продовжиться ця традиція і цього року, — зазначив Сергій Безуменко.

Нагадаємо, що діти із Запоріжжя мають змогу написати листа Діду Морозу та отримати подарунки. Резиденція Діда Мороза відкрилася у громадській приймальній організації «Зелений центр Метінвест Запоріжжя».

Читайте також: Стало відомо, які дитячі малюнки прикрасять Запоріжжя до новорічних свят

Фото автора


Комментарии читателей