Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Дітям із запорізького реабілітаційного центру подарували книги та солодощі — фото
Поделиться

Вихованці Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей отримали подарунки від металургів

Волонтери молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь» відродили приємну та корисну акцію «Подаруй дитині книгу». В рамках цієї акції дітям, які проживають у дитячих будинках, інтернатах та реабілітаційних центрах дарують книги та солодощі.

Одними з перших подарунки отримали вихованці Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Волонтери молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь» привезли їм десятки пакунків з цукерками, печивом та книгами.

книги

книги

Провести акцію «Подаруй дитині книгу» — це особиста ініціатива волонтерів комбінату. Всі книжки, які подарували дітям, металурги власноруч зібрали по цехам. Всього волонтерам вдалося зібрати більше 200 книг.

До акції «Подаруй дитині книгу» приєдналися всі цехи комбінату, адже металургів турбує доля вихованців міських дитбудинків та інтернатних закладів. Як збір книг і солодощів, так їх розвезення до дітей відбувалося силами наших волонтерів. Я вважаю, що такі акції дуже корисні для дітей, адже саме книги допомагають їм різностороннє розвиватися, — зазначив лідер молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма.

книги

Зазначимо, що волонтерська акція пройшла з дотриманням усіх карантинних заходів. Аби убезпечити вихованців закладу, особисто волонтери з ними не зустрічалися. Подарунки їм роздали вихователі.

книги

книги

Директор Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Ольга Кучер розповіла, що ПАТ «Запоріжсталь» не перший рік підтримує вихованців закладу. Це і допомога в покращенні умов проживання дітей, і приємні акції з подарунками.

— На жаль, сьогодні волонтери «Запоріжсталі» не змогли зустрітися з дітьми, бо в нас введений карантин. Але незважаючи на це, ми дуже вдячні за увагу та турботу, які вони нам приділяють. Акція «Подаруй дитині книгу» дуже актуальна для нашого закладу, адже в нас є своя бібліотека, і вона має поповнюватися. Наші вихователі прищеплюють дітям любов до книг, ми проводимо регулярні годинки читання. Це дозволяє дітям розвивати свої розумові здібності, фантазію та пам’ять. А в наші часи, коли діти часто «пропадають» в гаджетах, такі акції стають особливо потрібні, — зазначила Ольга Кучер.

книги

Нагадаємо, що влітку для вихованців Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей активісти громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» влаштували яскраве свято з іграми на свіжому повітрі та подарунками.

Читайте також: У Запоріжжі молодь змагалася на знання улюблених серіалів

Фото автора


Комментарии читателей