Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Депутат Запорожского облсовета  заявил о захвате власти
Поделиться

О захвате власти в областном совете заявил депутат от ВО «Батьківщина» Владислав Куценко

«Голова облради обраний. І це юридичний факт, який відображений в Єдиному реєстрі керівників. Він визнаний Міністерством юстиції. Цей запис (про те, що голова облради Віталій Боговін. -Ред.) зроблений на підставі рішення більшості депутатів обласної ради. І тому сьогодні він діючий керівник.  Насправді ми прийшли працювати, готувати бюджет, який вже поданий ОДА, йде нормальна робота ради. Але деякі наші колеги, які керуються, на наш погляд, завданнями, які пишуться не в Україні, влаштували сьогодні шабаш, заколот. Правову оцінку цьому дадуть правоохоронні органи. Але я хочу сказати, що сценарій захоплення влади в Запорізькій області не пройде! Якщо вони і далі будуть  продовжувати сценарій дестабілізації, ми виведемо запоріжців на Майдан. На захист влади, захист правди. На захист волі виборців. Бо виборці обрали певну більшість. А більшість обрала голову . І ми нікому не дозволимо викривлювати волю виборців.

облсовет

Віталій Боговін сьогодні діючий голова. Як запоріжці виходять на Майдан знають всі. Запорізький край — козацький край, і отамана свого будемо виборювати. І правду, і волю ми захистимо, — отметил Владислав Куценко.

облсовет

Депутат от Оппозиционного блока Людмила Любим сообщила, что сегодня глава облсовета Виталий Боговин подал проект о формировании комиссий облсовета.

«Це надважливий проєкт, бо комісії працюють над бюджетом. А бюджет області — це зарплати бюджетникам, це гроші на боротьбу з ковідом. І це життєдіяльність області. На жаль, сьогодні облрада не змогла зареєструватися та проголосувати створення комісій. Я думаю, що в четвер всі пристрасті уляжуться, і ми зможемо працювати в нормальному режимі, — заявила Людмила Любим.

облсовет

Депутат від партії Володимира Буряка «Єднання» Олександр Коваленко отметил, что « час відмовлятися від особистого політичного протистояння і займатися розвитком регіону».

— Всем понятно, что политика — это всегда компромисс, — заявил депутат облсовета от Оппозиционного блока Евгений Балицкий. — Мы предложили компромисс нашим политическим оппонентам,  предложили работать. Садитесь  за стол, берите комиссии, берите на себя ответственность. Если хотите быть во власти. Потому что власть — это не только полномочия, это в первую очередь ответственность. Заходите в комиссии и работайте над развитием Запорожского края. И прекратите эту самодеятельность. На силу всегда ответим силой.

Евгений Балицкий

— Мы видим как пророссийские силы, марионетки Медведчука, пытаются дестабилизироваться ситуацию в области, — заявил депутат облсовета от ВО «Батьківщина» Вячеслав Колесников. — Некоторым депутатам угрожают, пытаются подкупить, шлют смс с угрозами. Я требую, чтобы СБУ срочно взяла под контроль эту вакханалию, которую творят братья, депутаты ВР Кальцев и Пономарев. Нужно, чтобы все избиратели знали своих героев в лицо. Кто срывает бюджет, выплату медикам, учителям. Мы не допустим пророссийского сценария! И все депутаты будут стоять один за одного. И Боговин, выбранный большинством, будет дальше работать. Мы примем бюджет и не допустим дестабилизации в области.

облсовет

Читайте также: Председатель Запорожского облсовета сделал заявление


Комментарии читателей