Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Читатели запорожской библиотеки сняли интересный фильм-исследование о заброшенном еврейском кладбище
Поделиться

Фильм сняли участники молодежного центра «Долоні», который действует в Запорожской областной библиотеке для юношества

Участники молодежного центра «Долоні» вместе с руководителем — ведущим библиотекарем Ларисой Головко приняли участие в международном конкурсе Фонда ESJF «Локальные еврейские кладбища».

В конкурсе приняли участие команды из 7 стран, которые представили 99 работ.

кладбище

Запорожцы заняли второе место в Украине за фильм-исследование «Заброшенное еврейское кладбище на Верхней Хортице»(«Forgotten Jewish Cemetery »: http://youtu.be/EqyBS4uuUxs).

исследователи

Молодых читателей-исследователей из Запорожья пригласили в международный творческий лагерь «Самбатион 2021 — В поисках образа» в Карпатах.

кладбище

«Для нас перемога стала справжньою несподіванкою. Я дякую за підтримку громадським активістам України і світу, які підтримують нас, стимулюють молодь пізнавати світ, розвивають критичне мислення, патріотизм! А також за те, що вони запросили молодих запорізьких дослідників до творчого табору.

І з нетерпінням чекаю їх повернення до бібліотеки. Ми вже разом намалювали амбіційний план роботи на новий навчальний рік. Все тільки починається!», — рассказала руководитель молодежного центра «Долоні», ведущий библиотекарь КУ «ЗОБЮ» Запорожского облсовета Лариса Головко.

исследователи

Сейчас в творческом лагере «В тени Карпат» в Славском Львовской области отдыхают молодые исследователи Анна Даниленко, Богдан Лоцман и Михаил Доценко.

«Щиро дякую, «Самбатіон», за неймовірні 10 днів, проведених в культурному таборі «В тіні Карпат», що проходив в мальовничому містечку Славське. Ми мали нагоду доторкнутися до єврейської культури України ✡️ На лекціях завдяки талановитим, яскравим вчителям, ми ознайомилися з обрис світової єврейської історії та історії євреїв в Україні, основами іудаїзму, його течіями, вивчали зародження хасидизму, встигли навчитися читати на івриті та створити кожен свій образ.

На майстернях ми створювали образи місць, людей, часу та епох завдяки кіно, роботі с документами, повільного читання, арту.

В це не зовсім віриться, але ми не тільки весь час вчилися, а ще й змогли подорожували пам’ятками єврейської історії у західній частині України, такі як: Львів, Дрогобич, Болехів, Жовква та інші.

исследователи

Самбатіон — це фантастична подорож не тільки в просторі, а і у часі разом з фантастичними людьми в дружній атмосфері, коли навчання приносить тільки радість. Щиро дякуємо всім за проведений разом час та бесцінний досвід. Шалом!», — делится впечатлениями Аня Даниленко.

исследователи

Читайте также: В Запоріжжі збирають підписи за відкриття соціального готелю

Фото предоставила Лариса Головко


Комментарии читателей