Індустріалка - новини Запоріжжя

Военное положение, Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Три години на сон і далі в дорогу - чим зараз займається відомий співак Арсен Мірзоян
Поделиться

«Веземо авто на фронт» — як співак Арсен Мірзоян працює на перемогу

Наш земляк, відомий співак, заслужений артист України Арсен Мірзоян завжди відрізнявся патріотизмом. Чим він займається у ті тяжкі для країни часи? Арсен відповів на питання «Індустріалки»:

— Сьогодні 1563 км за добу. Нема часу розгорнуто розповідати, постійно в дорозі, веземо авто на фронт. Три години на сон — перечекати світанок (небезпечний проміжок часу за кермом) і далі в дорогу. Плюс погрузка, розмитнення.

Співак Арсен Мірзоян

Співак Арсен Мірзоян

Як розповіла «Індустріальці» директорка Арсена Мірзояна Тетяна Зякун, від початку війни команда волонтерів, до якої входить Арсен Мірзоян, пригнала на фронт вже понад 640 авто, та їх кількість постійно збільшується. Волонтери співпрацюють безпосередньо з командирами бригад, з бійцями, з якими знайомі протягом вісім років. Окрім авто, везуть гуманітарну допомогу.

Співак Арсен Мірзоян

-Ну і концерти на позиціях ніхто не скасовував — гітара завжди з нами, — посміхається Арсен.

Як писала «Індустріалка», Арсен Мірзоян випустив одну з найкращих пісень воєнного часу «Моя країна». Це життєствердна композиція, яка у поетичній формі розповідає про те, що нам вирішувати, що відбувається в нашій незалежній країні. Слова і музику Арсен написав сам. Послухати її можна за посиланням.

Співак Арсен Мірзоян

Читайте також: У Запоріжжі з’явився патріотичний мурал — фото.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Фото надані Тетяною ЗякунКомментарии читателей