Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Чим співробітники Запорізької філармонії займаються під час війни - фото
Поделиться

У Запорізькій обласній філармонії займаються волонерством та тримають мистецький фронт

Під час війни працівники закладів культури Запоріжжя, як писала «Індустріалка», продовжують не тільки творчу, а й волонтерську діяльність. Так, «Індустріалка» повідомляла, чим в останній час займаються театри. А тепер зібрали нові фото волонтерської ті мистецької роботи співробітників філармонії.

Так, знанні артисти академічного симфонічного оркестру та академічного ансамблю пісні і танцю «Запорожці» облфілармонії активно долучилися до вахти волонтерської діяльності в «Козак-Палаці», де розмістився Гуманітарний хаб по прийому вимушених переселенців. Відомі музиканти й артисти протягом двох днів робили все, що треба, та й ще дарували піднесений настрій. Про це повідомляють на сторінці філармонії у «Фейсбук», та публікують фото.

У Запорізькій обласній філармонії

А ще з перших днів війни співробітники філармонії печуть смачні пиріжки для військових та переселенців.

У Запорізькій обласній філармонії

Дають концерти тім, кого дуже треба підтримати морально. Ледь не щодня артисти виступають в місцях, де мешкають люди з окупованих міст, сіл та територій, де ведуться бойові дії. Митці філармонії за допомогою музики повертають евакуйованих до мирного життя.

Так, нещодавно запросили вимушених переселенців відпочити та побути в атмосфері тепла і радості артисти козацького ансамблю «Запорожці». У концерті «Гей, соколи» прозвучали українські народні пісні, які можуть достукатися до глибин душі кожного слухача: «Ішов козак потайком», «Розпрягайте, хлопці, коней», «Їхали козаченьки», «Гей, соколи».

У Запорізькій обласній філармонії

А сьогодні відбувся музичний проєкт «Ми-українці!». Прозвучало багато українських пісень, які підспівували усі присутні.

У Запорізькій обласній філармонії

А для маленьких вимушених переселенців нещодавно показали програму «Мультконцерт». Казкову атмосферу створювала молода команда талановитих артистів філармонії.

У Запорізькій обласній філармонії

Читайте також: У Запоріжжі організують арт-підтримку.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.Комментарии читателей