Індустріалка - новини Запоріжжя

Военное положение, Головні, Запоріжжя, Культура
Чи можна гуляти у запорізьких парках в умовах воєнного стану
Поделиться

Де у Запоріжжі можна гуляти, а де — ні

Від учора, як писала «Індустриалка», діє рішення регіональної комісії ТЕБ та НС, яким вводиться обмеження щодо відвідування населенням лісів, лісових масивів, лісопаркових зон, лісосмуг, зокрема зон відпочинку на їх території, парків (гідро-, луго-, лісопарків, парків культури та відпочинку, парків-пам’ятків, садово-паркового мистецтва, спортивних, дитячих, історичних, національних, меморіальних та інших), рекреаційних зон, садів, скверів, прибережних зон водоймищ, крім випадків службової необхідності.

«Індустріалка» з’ясувала, де у Запоріжжі можна гуляти, а де — ні. 

Ситуацію прокоментував начальник управління внутрішньої політики Запорізької обласної військової адміністрації Володимир Марчук:

-Як роз’яснили у департаменті захисту довкілля, не можна гуляти лише у тих парках, які розташовані в межах природно-заповідних зон та лісових масивів, а у міських парках гуляти можна. Заборона діє як у вихідні, так й в будні дні, до особливого розпорядження. Тобто гуляти Хортицею не можна, а у парках міста, наприклад «Дубовому гаю», Вознесенівському — можна.

Володимир Марчук також нагадав, що не можна палити багаття. Заборона відвідування лісових масивів та об’єктів природно-заповідного фонду пов’язана з високою пожежною небезпекою. А через воєнні дії у рятувальників зараз більше роботи, чим будь-коли.

До речі, рятувальники Запорізької області постійно наголошують —  не паліть суху траву та сміття, не провокуйте пожежі на відкритій території. Не ускладнюйте ситуацію ще й пожежами через суху рослинність. На жаль, на пожежах через підпал сухої трави сотні безневинних тварин стають жертвами людської недбалості у поводженні з вогнем у природних екосистемах. Не чиніть злочин проти природи і обирайте цивілізовані способи утилізації сміття та сухої рослинності.

Нагадаємо, що у Запоріжжі у суботу на неділю комендантська година розпочинатимуеться о 21.00 та триватиме до 05.00.

Просимо з розумінням поставитися до введених обмежень та не порушувати їх.

Читайте також: Зоопарк із Запорізької області запропонував допомогу великим хижакам із Харкова.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей