Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Коронавірус
Чи ходять із Запоріжжя, яке увійшло в червону зону, приміські електрички
Поделиться

Електрички ходять у звичному режимі

Сьогодні, 9 листопада, до червоної зони епіднебезпеки перейшли два міста і три райони Запорізької області. Зокрема, Запоріжжя, Мелітополь, Оріхівський, Новомиколаївський та Чернігівський райони. Обмеження червоної зони продовжили і в Пологівському районі, який знаходиться в ній ще з 2 листопада.

На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Запорізькій області в «червоних» районах ввели додаткові карантинні обмеження. Вони стосуються роботи розважальних і культурних закладів, а також закладів громадського харчування.

А чи ходять із Запоріжжя приміські електрички? Про це «Индустриалка» запитала у довідковому бюро станції Запоріжжя-2.

Працівниця довідкового бюро запевнила, що поки електрички ходять у звичному режимі. Із Запоріжжя приміські поїзди курсують по всім маршрутам.

Єдине обмеження, яке залишається в силі ще з минулого тижня, стосується Пологівського району. На станціях Пологи, Коагулянт, Челюскін і Новокарлівка можлива лише висадка пасажирів. Посадка на них не здійснюється.

Нагадаємо, що вже другий день поспіль Запорізька область входить до трійки регіонів з найбільшим рівнем захворюваності коронавірусом. За останню добу в області виявили 681 новий випадок коронавірусу.

Читайте також: У Запоріжжі стався черговий скандал у автобусі через пасажирку без маски — відео


Комментарии читателей