Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Через ворожі обстріли жителі міста Пологи залишились без електропостачання
Поделиться

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

На сьогодні, 8 червня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 25 170 абонентів у 83 населених пунктах Запорізької області. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 2 364 родин на території обслуговування Оріхівського районного відділення та усунули 1 одиничне відключення по м. Запоріжжя.

Енергетики також заживили мешканців с. Пологи та с. Воскресенка, а також більшу частину домівок у м. Пологи, що були знеструмлені напередодні через ворожі обстріли (загалом 1 208 споживачів).

Через бойові дії на ранок у Пологівських електромережах з’явилися нові пошкодження, через що знову були відключені 279 родин у с. Пологи.

По Гуляйпільському та Василівському районним відділенням вчора аварійно-відновлювальні роботи через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електрообладнання не проводилися, нових пошкоджень не зафіксовано.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що внаслідок обстрілів у Гуляйполі та Оріхові загорілися житлові будинки.

Читайте також: 8 червня у Запоріжжі зміниться рух трамваїв.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

 


Комментарии читателей