Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Через бойові дії частина жителів Запорізької області залишається без газу, електрики, питної води - ситуація на 8 травня
Поделиться

Пошкоджені під час бойових дій комунальні мережі будуть відновленні за першої можливості

На сьогодні, 8 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 21 500 абонентів у 74 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби було порушено електропостачання 290 абонентів у селах Новопокрівка та Чистопілля. Відновити енергопостачання у вказаних населених пунктах планується сьогодні. Проведенню аварійно-відновлювальних робіт у інших населених пунктах області заважають активні бойові дії, які створюють загрозу життю та здоров’ю енергетиків.

Ситуація із газопостачанням без суттєвих змін. На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 68 711 абонентів у 87 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби у Оріхові внаслідок обстрілу було пошкоджено ввідний газопровід низького тиску. Разом з тим, у тому ж місті було усунуто отримані раніше того дня внаслідок обстрілів пошкодження іншого розподільного газопроводу низького тиску. Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у інших населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Протягом минулої доби інформація про пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні відсутнє водопостачання у Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району.

Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина Поліг Пологівського району. Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки Василівкі та Степногірську Василівського району.

Кількість пошкоджених внаслідок бойових дій житлових будинків та ступінь завданих пошкоджень уточнюється. Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Як писала «Індустріалка», Міністерство охорони здоров’я України дає поради, як самостійно знезаразити воду в домашніх умовах.

Нагадаємо, що сьогодні у нашому місті починається довга комендантська година. За рішенням військових вона триватиме з 19.00 8 травня до 5.00 10 травня. Запоріжців також попередили про можливі провокації та обстріли міста.

«Індустріалка» писала, що сьогодні, 8 травня, громадський транспорт у Запоріжжі закінчить роботу раніше.

Читайте також: Чи безпечні у Запорізькій області питна вода та радіаційний фон.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей