Індустріалка - новини Запоріжжя

Военное положение, Запоріжжя, Культура, Свiт, Україна, Фоторепортаж
Відомий співак пригнав з Нідерландів до Запоріжжя машину швидкої допомоги для дітей - фото
Поделиться

Арсен Мірзоян особисто пригнав дитячу реанімацію у Запоріжжя та передав обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Практично з перших днів війни наш відомий земляк, заслужений артист України. співак Арсен Мірзоян, який живе у Києві, разом з іншими волонтерами з групи Юрія Тири возить в Україну з Європи карети швидкої допомоги, авто для ЗСУ, обладнання для госпіталів та перинатальні швидкі.

Арсен Мірзоян особисто пригнав з Нідерландів дитячу швидку допомогу

Сьогодні Арсен Мірзоян передав Запорізькому обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф дитячий реанімобіль, яку особисто доставив із Нідерландів. Машину передала нідерландська громадська організація «Zeilen van Vrijheid» (Благодійний фонд «Вітрила Свободи»), яку очолює українка Вероніка Муцей.

Арсен добу їхав за кермом машини до українського кордону, у дорозі — лише три години сну. Потім – добу до Києва, з урахуванням комендантської години. І стільки ж із Києва до Запоріжжя.

Арсен Мірзоян особисто пригнав з Нідерландів дитячу швидку допомогу

За словами Арсена Мірзояна, Запоріжжя стало третім містом, куди він доставив машину швидкої допомоги.

— Перша була передана до Харкова, потім ми з хлопцями перегнали три швидкі у Сєвєродонецьк, – каже «Індустріалці» Арсен Мірзоян.

Арсен Мірзоян особисто пригнав з Нідерландів дитячу швидку допомогу

«Машина — супер!»

— Машина — супер! — говорить завідувачка навчально-тренувального відділу обласного центру екстреної медичної допомоги та медицині катастроф Наталія Дорошева. — Оснащена до європейських стандартів. Тут є додаткове обладнання для діточок до року. Подарунок дуже бажаний, тому що екстрена медична допомога на сьогодні працює в посиленому режимі. Надаємо допомогу не лише мешканцям нашого регіону, але й вимушеним переселенцям, у тому числі й дітям. Цей автомобіль, обладнаний всім необхідним, буде відразу працювати на благо діточок. Він одразу вийде на лінію, буде переданий бригаді. У нас є бригада дитячої реанімації. Вона унікальна, одна на область. Й таких бригад в Україні майже немає.

І нам завжди приємно, що наші зірки опікуються саме екстреними службами. А ми є однією з трьох екстрених служб. Ми завжди на передовій, надаємо допомогу на будь-якій точці, працюємо 365 днів 24/7. Така увага надихає!

Арсен Мірзоян особисто пригнав з Нідерландів дитячу швидку допомогу

Наталія Дорошева зізналась, що є прихильницею творчості Арсена Мірзояна. А улюблена пісня, яку він виконує — «Джеральдіна».

Не обійшлося без пригод

З машиною швидкої допомоги для дітей для Запоріжжя у дорозі виникла проблема.

Арсен Мірзоян особисто пригнав з Нідерландів дитячу швидку допомогу

— Вона стала десь у Катовіце, — згадує Асен Мірзоян. — Ми всі дивуємось, бо машина нова. Говоримо, що це через напис «Дітяча» (правильно — «Дитяча»). Оскільки наклейки з написами робила людина з Нідерландів, то він думав, що перевірочне слово «діти» й написав через «і». Вероніка Муцей пропонувала переклеїти написи. Але я відповів, що вони приклеєні намертво. До того ж там штук вісім таких написів — наліпили, де тільки могли. Людина старалася від щирого серця. Тож нехай буде так.
Арсен Мірзоян особисто пригнав з Нідерландів дитячу швидку допомогу
Але це ще не все. При виїзді швидкої зі стоянки у Запоріжжі, куди прийшла й авторка цих рядків, виявилося, що спущено колесо і їхати до центру екстреної медичної допомоги неможливо. Добре ще, що Арсену вдалося доїхати до стоянки – колесо було пробите дорогою. Довелося терміново шукати та залучати спеціаліста шиномонтажу. У цьому Арсену Мірзояну допоміг музикант з його групи Антон Тіліс з Запоріжжя. У результаті машину швидкої допомоги доставлено за призначенням!

Довідка «Індустріалки»

Нагадаємо, що Арсен Мірзоян виріс у Хортицькому районі Запоріжжя, навчався у 49-й школі. Потім – у Запорізькій інженерній академії. Працював на «Мотор Січі» та «Запоріжсталі». У 2011 році прийняв участь першому сезоні пісенного шоу «Голос країни», став фіналістом. А згодом музика та пісня стали його професією. Тепер живе у Києві, але завжди наголошує на своєму зв’язку з Запоріжжям.

Як писала «Індустріалка», під час війни Арсен Мірзоян презентував дві пісні — пронизливий «Вальс Ірпінь» та життєствердну композицію «Моя країна».

Читайте також: У Запоріжжі покажуть нову виставку патріотичних плакатів.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Фото автора


Комментарии читателей