Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
Боєць із Запорізької області під час обстрілу мирного міста закрив собою дитину
Поделиться

Боєць врятував дитині життя

Місто Оріхів Пологівського району щодня обстрілює ворог. Під хаотичний вогонь потрапляють будинки людей, гуртожитки, лікарня, храм. Під час одного з таких обстрілів український захисник врятував дитину.

Боєць Владислав із позивним «Мухомор», який зараз боронить терени Оріхівщини, під час обстрілу закрив собою дівчинку. Це врятувало їй життя.

Звати врятовану дівчинку Аня, їй близько 4-5 років. Боєць «Мухомор» зараз розшукує дитину та її маму, аби особисто познайомитися з ними. Якщо ви знаєте Аню чи когось з її близьких, звертайтеся до Оріхівської міськради. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила заступниця міського голови Оріхова Світлана Мандрич.

— Під час з одного з обстрілів ворогом нашого міста Влад за позивним Мухомор закрив собою дівчинку 4-5 років. Її звуть Аня. Зараз наш герой Мухоморчик дуже хоче знайти Аню і її маму. Прошу відгукнутися, звертайтеся до міської ради. Оріхів це Україна! Слава Україні! Героям Слава! — написала Світлана Мандрич.

Раніше «Індустріалка» розповідала про запорізького гвардійця з позивним «Тихий». Під час шквального вогню мінометів та артилерії противника він врятував двох поранених побратимів.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей