Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Спорт
БК "Запоріжжя" поступається у Харкові
Поделиться

БК «Запоріжжя» програв  БК «Харьківські соколи»

Відмінний відсоток влучності дальніх кидків харківської команди (16 з 33) відіграв ключову роль у цьому матчі.

БК «Харківські Соколи» – БК «Запоріжжя» 79:68 (20:13, 23:18 18:14, 18:23)

«Соколи»: Граф (14 + 7 передач), Бояркін (6 + 8 передач – 6 втрат), Боггс (9 + 4 підбирання), Шевченко (8 + 4 підбирання), Денді (7 + 9 підбирань) – старт; Місяць (18 + 5 підбирань), Чумаков (10 + 5 підбирань), Нємцу, Тарасенко (7). Головний тренер: Олег Манойленко

«Запоріжжя»: Кеффі (19 + 4 підбирання + 8 передач), Форчун (11), Мальчевський (12), Грицак (2 + 4 підбирання), Маяускас (8 + 6 підбирань) – старт; Тітов, Сізов (2 – 4 втрати), Міхєєв (2), Тихонов (12 + 5 підбирань), Морозов. Головний тренер: Валерій Плеханов

БК "Запоріжжя" поступається у Харкові

Зі стартової чверті харків’яни почали феноменально штампувати «трьохи». За статистикою кожен другий кидок досягав цілі. Двічі відзначився Граф, по одному влучанню оформили Боггс, Місяць і Тарасенко. Таким чином «Соколи» отримали перевагу в стартовій чверті – 20:13. Запоріжці більше навантажували в «фарбу», тому найрезультативнішими гравцями команди були Тихонов (6 очок) і Маяускас (4 очки).

Харків’яни виконали таку ж кількість дальніх кидків і в другій чверті, показавши аналогічний відсоток влучності. Справжнім гросмейстером на периметрі був Олександр Місяць. Йому підкорилися всі чотири спроби. Та навіть у такій ситуації запоріжці двічі наздоганяли суперника: спершу коли фірмовим дальнім відзначився Мальчевський і вдруге після з «периметру» від Кеффі. Проте велика кількість втрат баскетболістами «Запоріжжя» у першій половині (13) не дозволяла їм стримати політ «Соколів». Господарі зберігали вражаючий відсоток влучності триочкових (10/20 – 50%), тому на велику перерву пішли у статусі лідера 43:31.

БК "Запоріжжя" поступається у Харкові

 

Третя чверть кардинальних змін не принесла. Харків’яни впевнено утримували необхідний запас міцності в рахунку. Олександр Місяць реалізував свій п’ятий дальній кидок – рівно стільки їх мала вся команда «Запоріжжя» станом на кінець третьої чверті. Господарі, які робили менше втрат, мали перевагу на підбираннях та у відсотку влучності. Це допомогло «Соколам» примножити власний успіх – 61:45.

Четверта чверть була останнім шансом для БК «Запоріжжя» проявити справжній характер. І зі старту команда Валерія Плеханова почала активно працювати над тим, щоб врятуватися. Запальна гра Майка Кеффі та Андрія Грицака допомогла розбудити партнерів. Спершу гості скоротили різницю до 10 очок. Потім після дального влучання американця – до семи. Форчун наблизив запоріжців до ймовірного камбеку, коли зробив рахунок 65:61. А далі «Соколи» вкотре продемонстрували щось неймовірне у грі на «периметрі». Володимир Шевченко започаткував вирішальний ривок своїм дальнім влучанням. Так само точними на дузі були Ігор Бояркін та Олександр Місяць. Старання запоріжців були марними. Часу на порятунок просто не було. «Харківські Соколи» переривають власну серію з поразок, оформивши третю перемогу в Суперлізі з рахунком 79:68. Запоріжці після п’яти звитяг на старті сезоні, програють шосту гру поспіль. Наступні матчі команда Валерія Плеханова проведе у Кубку України 4 і 5 грудня з БК «Хімік-2» у палаці спорту «Юність».

БК "Запоріжжя" поступається у Харкові

Коментар Валерія Плеханова після матчу з «Харківськими Соколами»:

— Нам потрібно дуже багато працювати, щоб спробувати нагадувати себе на початку сезону. Не хочу говорити про коронавіруси. Всі команди перехворіли. У всіх ковід. Питання не в цьому. Є гравці, які не виконують установки. Я три чверті шукав п’ятірку, яка дві атаки поспіль зможе відзахищатися. Не зміг знайти. Пробував всі варіанти, але не виходило нічого. У цьому сезоні це перший раз. Не було видно просвіту. Так, начебто як був у четвертій чверті, але вже гра була програна. У своїх коментарях більше не збираюся згадувати про ковід. Так, вилетіли. Але у всіх вилетіли. У кого-то трохи раніше, у кого-то трохи пізніше. Це не пояснення поразки. Пояснення — невиконання установки.
БК "Запоріжжя" поступається у Харкові
Джерело: БК «Запоріжжя»


Комментарии читателей