Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура
Біженці залишають у запорізькій бібліотеці домашніх улюбленців
Поделиться

В одній з запорізьких бібліотек роздають саджанці дубочків

Рятуючись від війни, люди інколи змушені залишити вдома щось дуже дороге. До міської бібліотеки, що розташована в Бородинському мікрорайоні по вул. Ладозька, 26, приносили для порятунку хом’ячків, папужок, кошенят та рибок. Про це написали на сторінці «Бібліотеки Запоріжжя» у «Фейсбуці».

бібліотеки
— І всім знаходились нові дбайливі господарі! — повідомили у бібліотеці на Ладозькій. — А нещодавно туди принесли зовсім незвичних «вихованців» — 20 дубків, вирощених з жолудів. Хлопчики, що їх посадили, мріяли висадити їх у місті як символ мужності, сили та краси України. Але завадила війна. Та не можна ж знищити таку гарну мрію!

Тому у бібліотеці закликали тих, хто хоче долучитися до втілення мрії дітей, приходьте та взяти один-два саджанці дубочків й висадити їх у Запоріжжі.

Раніше «Індустріалка» писала, що у цій бібліотеці відкрили пункт прийому допомоги. А також про те, що з кінця березня деякі міські бібліотеки відновили роботу з читачами.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року бібліотека на Ладозькій відкрилася після реконструкції, ставши стильною та сучасною.

Читайте також: Зоопарк із Запорізької області запропонував допомогу великим хижакам із Харкова.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей