Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура
Біля запорізького музею виступить гурт Фranko'
Поделиться

18 червня у Музеї архітектури Запоріжжя відбудеться захід нового формату «Музика в музеї»

«Музика в музеї» — новий проєкт у Музеї архітектури Запоріжжя, який проводять щосуботи. Він передбачає екскурсію цим музеєм та концерт. Гурти та музиканти змінюються. Так, 18 червня запорізький гурт Фranko’ виступить з акустичним концертом.

Музика в музеї

— Як зазвичай, збираємося у Музеї архітектури Запоріжжя на 14.00 та занурюємося в атмосферу старого Олександрівська, — анонсують захід у туристичному інформаційному центрі. — Незмінний провідник та гід у історію рідного міста — директор мережі крафтових музеїв Запоріжжя Михайло Мордовський. Після обговорюємо побачене й почуте за чашечкою смачної кави. І, звичайно, заводимо нові знайомства. Любов до Запоріжжя зближує.

О 15.30 для всіх гостей виступить гурт Фranko’, спільно з театром імені Магара.

Вхід безкоштовний.

Для запису на екскурсію телефонуйте за номером телефону: 050-424-20-54. Кількість місць обмежена.

Записуватися на концерт не потрібно — просто приходьте до музею, що розташований за адресою вул. Гоголя, 66.

Як писала «Індустріалка», під час заходу проводять благодійний збір грошей на потреби Збройних Сил України.

Як ще можна потрапити до музеїв архітектури Запоріжжя та феноменальної сили (спортивного напрямку) на екскурсії читайте в інтерв’ю директора крафтових музеїв Михайла Мордовського.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 17 червня, у Запоріжжі відбудеться 9-й благодійний мистецький захід «Арт-підтримка». Вхід безкоштовний. Й до речі, там теж виступить гурт Фranko’ .


Комментарии читателей