Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Біля Запоріжжя річковий патруль врятував українського військового
Поделиться

Про порятунок військовослужбовця розповів депутат Запорізької обласної ради Вячеслав Колесніков

Вячеслав Колесніков на своїй сторінці в соцмережі  розказав, що в Дніпровському водосховищі зазнав аварії наш військовий гвинтокрил.

патруль

 — Аби дістатись місця падіння рятувальним підрозділам був потрібен час.  На щастя, поруч опинився наш громадський інспектор, якому вдалось майже одразу підійти до місця падіння та врятувати одного з військових, котрий перебував на борту гелікоптера.

Через перебування в холодній воді, людина знаходилася в напівсвідомому стані. Військовослужбовця підняли на борт човна, розтерли, перевдягнули в сухий одяг і доправили на берег. Наскільки мені відомо, нині його життю нічого не загрожує.

Дякую Вячеслав Кукоба та Vlad Vladyusha за рішучість і злагоджені дії, завдяки яким вдалось врятувати життя нашого захисника. Гарна робота. Слава Україні! — написав Вячеслав Колесніков.

Депутат облради також розмістив відео порятунку військового.

— Це відео з нагрудної   камери Вячеслава Кукоби, з яким ми в складі одного з добровольчих формувань Запоріжжя регулярно проводимо рейди верхнім б’єфом Дніпровського водосховища, щоб виявляти та затримувати браконьєрів, — зазначив Вячеслав Колесніков. — Свого часу я передав нашій команді моторні човни (в тому числі й той, що фігурує на відео), відеокамери та багато інших технічних засобів. Тому вважаю, що маю право на публікацію цього відео.

Джерело: сторінка Вячеслава Колеснікова у соцмережі

Читайте також: Запорізьким журналістам показали, як виглядає «пояс безпеки Запоріжжя» для стримування ворога

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей