Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
Біля лікарні у Запоріжжі затримали підозрілого чоловіка, який фотографував місцевість
Поделиться

Чоловік розповсюджував на території міста «закладки» з марихуаною елітних сортів

Неподалік міської лікарні по вулиці Перемоги правоохоронці зупинили чоловіка, який поводився підозріло. Він оглядав навколишню місцевість та фотографував її. При поверхневому огляді поліцейські виявили у чоловіка поліетиленовий пакунок із зіп-пакетами. Всередині була марихуана.

Біля лікарні у Запоріжжі затримали підозрілого чоловіка

Як з’ясувалося, чоловік займався збутом наркотичних речовин шляхом розкладання «закладок». Місця їх розташування фіксував на мобільний телефон і відправляв замовнику.

Під час поверхневої перевірки у чоловіка 1978 року народження правоохоронці вилучили десяток зіп-пакетів з марихуаною елітних сортів «шишки».

Біля лікарні у Запоріжжі затримали підозрілого чоловіка

Вилучену наркопродукцію направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Чоловіка затримали. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Правоохоронці проводять заходи зі встановлення злочинних зв’язків вказаної особи, встановлення інших можливих каналів придбання та розповсюдження наркотичного засобу «канабіс». Про це повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області.

Біля лікарні у Запоріжжі затримали підозрілого чоловіка

Раніше ми писали, що у Запоріжжі на вулиці Істоміна поліцейські виявили наркотики у велосипедиста. Чоловік привернув увагу правоохоронців тим, що постійно озирався. Після зупинки та поверхової перевірки чоловіка підозри поліцейських підтвердилися — у велосипедиста виявили згорток із забороненими речовинами.

Другий випадок стався на проїзді Леваневського. Там чоловік, побачивши автівку поліцейських, намагався зникнути з поля зору правоохоронців. Патрульні наздогнали чоловіка і під час перевірки виявили у нього два згортки та 4 зіп-пакети з наркотиками.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 

 


Комментарии читателей