Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Без металургії не було б Запоріжжя: працівників «Запоріжвогнетриву» привітали з професійним святом — фото
Поделиться

Працівників «Запоріжвогнетриву» привітали керівники заводу та представники міської і обласної влади

На водній станції ПрАТ «Запоріжкокс» відбувся урочистий захід на честь Дня металурга і гірника, який традиційно відзначають у третю неділю липня. Вітання від керівництва, представників міської та обласної влади приймали співробітники ПрАТ «Запоріжвогнетрив».

З теплими словами до робітників звернувся генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Гоман. Він привітав металургів, а кращим із них вручив почесні грамоти.

— Професіоналізм та досвід працівників — це багатство «Запоріжвогнетриву». А вміння працювати в команді — цінність усього Метінвесту. І я впевнений, що саме ці складові дозволяють нам впевнено і гордо дивитися в майбутнє. Всім нашим працівникам я хочу подякувати за щоденний труд і побажати успіхів. Ми маємо ставити перед собою високі амбіційні цілі та досягати їх. З такою командою, я впевнений, у нас все вийде, — зазначив генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Гоман.

На урочистий захід до Дня металурга і гірника завітав і перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. Він привітав робітників «Запоріжвогнетриву», а також вручив їм почесні грамоти від облради.

— Без металургії не було б Запоріжжя. Адже його створювали саме як місто енергетиків та металургів. Тому такі підприємства, як «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив», «Запоріжкокс» дають нам впевненість і стабільність в існуванні. А в цьому році металурги ще й показали, як можна допомагати місту і країні. Підприємства Групи Метінвест відмовилися від податкових канікул, чим зробили великий внесок у бюджет. Десятки мільйонів гривень податків залишилися в Запорізькій області.

Ми маємо пишатися тим, що живемо в місті металургів. Звичайно, світ не стоїть на місці, все розвивається, зокрема ІТ-індустрія чи комічна галузь. Однак, все що нас оточує, всі складові сучасного світу зроблені зі сталі. Це нам показав челендж «Сталь навколо нас». Сьогодні я хотів би побажати металургам сталевого здоров’я, наснаги та віри в те, що завдяки їх зусиллям Запоріжжя буде розвиватися і впевнено крокувати вперед, — привітав Єгор Семенков.

Найкращих працівників «Запоріжвогнетриву» привітала і міська влада. Почесні грамоти від виконкому передовикам виробництва вручив перший заступник міського голови Сергій Мішок.

— День металурга — дуже важливе свято для Запоріжжя. Його навіть можна вважати другим Днем міста, адже майже в кожній запорізькій сім’ї є металурги. Тому всіх, хто причетний до металургії, я вітаю з професійним святом. Бажаю вам миру і гармонії в сім’ї та на робочому місці, — зазначив Сергій Мішок.

Серед кращих працівників «Запоріжвогнетриву» грамотою Запорізької облради відзначили бігунника змішувальних бігунків цеху магнезіальних виробів ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Оксану Шаповалову. Вона пропрацювала металургом вже десять років, п’ять з яких — на «Запоріжвогнетриві».

— Я пишаюся тим, що я металург. Мені дуже приємно, що моя робота не залишилася непоміченою, що мене визнали однією з найкращих. Дуже приємно, що навіть у такі складні часи, коли на заводі всі дотримуються карантину та відмовилися від масових заходів, наше керівництво знайшло спосіб нас привітати. Це говорить про те, що працівників заводу цінують, — розповіла Оксана Шаповалова.

Серед нагороджених були і ті, хто працюють на підприємстві недавно, менше п’яти років. Але навіть за короткий час вони зуміли перевершити досвідченіших колег.

— Я працюю на заводі вже чотири роки. Ще з часів навчання у школі я хотів стати металургом. Мене завжди цікавила техніка та виробничі процеси, тому я і прийшов працювати на «Запоріжвогнетрив». Сьогодні за мою роботу я отримав першу нагороду. Вдвічі приємно те, що наше керівництво оцінює нас не за тим, скільки ми пропрацювали років, а те, чи якісно ми виконуємо свої обов’язки. Мене це дуже надихає, дає впевненості і віри в те, що моя робота — не даремна, — поділився враженнями обпалювальник печей алюмосилікатного цеху ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Денис Балдін.

Після урочистої церемонії нагородження свято закінчилося. Великих зібрань та масових заходів у цьому році для металургів не організовували через карантин.

Читайте також: На запорізькому підприємстві нагородили найкращих працівників — фото

Фото автораКомментарии читателей