Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Спорт
Баскетбольні пристрасті у межах «сталевих» ігор тривають у Запоріжжі
Поделиться

Баскетбольні пристрасті у межах «сталевих» ігор тривають у Запоріжжі

Сьогодні завершується груповий етап баскетбольних змагань «Metinvest Steel Games».

Заключні ігри групового етапу «Metinvest Steel Games» сьогодні проводили баскетбольні команди підприємств. Одні з фаворитів змагань — це збірна комбінату «Запоріжсталь». У третьому матчі турніру їм необхідна була лише перемога над працівниками «Північного гірничо-збагачувального комбінату» з Кривого Рогу.

Metinvest Steel Games

Зі стартової чверті все пішло за планом запоріжців — 24:13. Та цікаво те, що всі 13 очок у криворіжців набрав один гравець — Володимир Лаботін. Втім, один у полі не воїн, тож команда «Запоріжсталі» примножувала перевагу і у підсумку перемогла — 88:47. Тепер ситуація у групі дуже цікава. Адже на перше місце окрім «Запоріжсталі» претендують ще дві команди, які зіграють між собою сьогодні.

Олександр Горстка

Доля першого місця залежить від останньої гри сьогоднішнього дня між «Азовсталлю» та «ПГЗК», ситуація така, що у всіх є шанс посісти перше місце. Виходить найкраща команда і перше місце може посісти «ПГЗК», вони виграли всіх, у них поразок немає. Але це трапиться за умови якщо «Азовсталь» обіграє їх з різницею в 9 очок, — каже працівник цеху утримання непромислових об’єктів ПАТ «Запоріжсталь», тренер баскетбольної команди Олександр Горстка.

Нагадаємо, що корпоративна олімпіада «Metinvest Steel Games» — це давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тисяч співробітників з 22 підприємств. А цьогорічна олімпіада присвячена 15-річчю компанії Метінвест, який відзначається у цьому році.

5 червня, відбудеться урочисте нагородження переможців. Святкові заходи відбуватимуться на острові Хортиця на території санаторію-профілакторію «Запоріжсталь». Родзинкою свята стануть змагання з M.STRONG «Сильні люди сильних професій», які проведуть прославлені атлети Сергій Конюшок та Василь Вірастюк.

Читайте также: На «Metinvest Steel Games» стартували змагання з дартсу


Комментарии читателей