Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Банкам в окупованому Бердянську не вистачає готівки
Поделиться

Бердянці не можуть перевести в готівку надходження на картки

У Бердянську, який лишається в окупації, не вистачає готівкових коштів. При цьому деякі місцеві мешканці намагаються заробити на земляках, встановлючи значний відсоток за видачу готівки.

— За останні дні багато бердянців отримали соціальні виплати на банківські картки, — повідомляє телеграм-канал «Бердянск сейчас». — Сьогодні у Бердянську катастрофічна нестача готівки та далеко не все необхідне можна купити, через термінали у магазинах. А банки, що працюють у місті, не встигають обслужити весь потік бажаючих. Хочемо звернутися до тих, хто приватно здійснює переведення в готівку коштів. Коли матуся отримує на карту 860 гривень «дитячих»  і змушена з них віддати 15-20% за переведення в готівку — це називається «наживатися на війні». Просимо вас підтримувати і допомагати один одному. 

Представники бердянського місцевого самоврядування додають, що продовжують діалог з обласною владою щодо розширення можливостей банків і варіантів передачі до міста готівки. Хоча зробити останнє наразі неможливо через відсутність в області гуманітарних коридорів.

Крім того, міська влада висловила позицію щодо рахунків за постачання газу, які отримали бердянці. За словами посадовців, оскільки в поточному місяці ця послуга не надавалось, містяни можуть за неї не сплачувати.

Читайте також: Жителька окупованих Поліг: Біжиш під снарядами й здається, що все

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

 


Комментарии читателей