Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура
Авторське тревел-шоу запорізького телеканалу побувало у Кривому Розі
Поделиться

Другий випуск тревел-проєкту телеканалу TV5 присвячений Кривому Рогу

Промисловий туризм в Україні – напрямок достатньо новий, але він однозначно заслуговує на увагу містян та гостей. Адже після побаченого починаєш інакше ставитись до звичних речей: будинків, автівок, мостів та навіть їжі!

Нове тревел-шоу «СвоєРідне» запорізького телеканалу TV5 щонеділі буде показувати життя людей та індустріальних міст, де активно розвиваються індустрії розваг, кіно, подорожей та вражень. Головним напрямком подорожей став саме індустріальний туризм. Нове тревел-шоу «СвоєРідне». І аби відзняти унікальні локації та кадри, ведучим, подекуди, довелося ризикувати.

Ведучі Влад Таран та Тетяна Арикова познайомлять глядачів з незвичними місцями. Зйомки проходили не лише в Запоріжжі, а й в Кривому Розі, Покровську та Маріуполі. Знімальний процес в одному місті тривав близько чотирьох днів.

Другий випуск тревел-шоу присвячений Кривому Рогу. Навіщо Тані руда? Хто женеться за Владом? Та для чого ведучій справжня пушка? На ці та інші запитання шукайте відповіді у другому випуску тревел-проєкту по своєрідних, але таких рідних місцях.

За 15 років роботи Групи компаній Метінвест у промислових містах з’явилося безліч корисних соціальних ініціатив, цікавенних та незвичайних туристичних об’єктів. У кожного – своя індивідуальність, але усі вони – предмет гордості місцевих жителів. І вам варто це побачити, щоб зрозуміти, наскільки цінним є Своє. Рідне.

Тревел-шоу «СвоєРідне»

Щонеділі об 11.15

Повтор: Вівторок, 17.30, П’ятниця, 10.00, Субота, 20.20

Нагадаємо, перший випуск  драйвового авторського тревел-шоу «СвоєРідне» був присвячений Запоріжжю.

Читайте также: «СвоєРідне»: запорізький телеканал запускає нове авторське тревел-шоу


Комментарии читателей