Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура, Фоторепортаж
Автор Гимна АТО отметил день рождения на запорожской сцене
Поделиться

В Запорожье приехали участники патриотического проекта «Браття українці»

Всеукраинский патриотическо-художественный проект стартовал в Украине в этом году. Его инициатором стал автор Гимна АТО Вова Гейзер. «Браття українці» — это целая серия культурных мероприятий, которые стартовали из зоны проведения ООС (ранее АТО). Программа проекта включает в себя концерты, создание документального фильма, ряд фотовыставок. В рамках него проходит концертный тур лидера группы «Шабля» Вовы Гейзера с Заслуженным, академическим, образцово-показательным оркестром ВСУ.

Марина Кудерчук вручила лидеру группы «Шабля» почетную грамоту исполкома Запорожского горсовета

Выступление участников проекта состоялось вчера в киноконцертном зале им. Довженко. Послушать его пришли военнослужащие и простые запорожцы. Перед началом выступления директор ККЗ им. Довженко Марина Кудерчук вручила лидеру группы «Шабля» почетную грамоту исполкома Запорожского горсовета. Присутствующие почтили минутой молчания воинов, погибших за независимость Украины.

Дата концерта совпала с днем рождения

Как рассказал лидер группы «Шабля», автор проекта «Браття українці» Вова Гейзер, дата концерта в Запорожье совпала с днем его рождения и пятилетним юбилеем группы.

— З 2014 року ми з концертами їздимо до хлопців, які воюють на сході країни. В цьому році вирішили зробити такий грандіозний тур, щоб донести до людей, що треба єднатися. Потрібно будувати реабілітаційні центри, проводити фестивалі, давати людям якийсь позитив, якогось «жарку». Я щасливий від того, що сьогодні я тут, на 5-річчя свого гурту «Шабля», на свій день народження, — поделился Вова Гейзер. —  Вважаю, що українська нація незламна. Ми воюємо за праве діло. Це наша территорія. Війни ніхто не хоче, але якщо так сталося, ми повинні стояти і захищати до останнього наші кордони.  В нас гарні люди, роботящі. Ми можемо жити, я вважаю, краще за всіх в Європі. Тому ціль нашого проекту одна — гуртуватися і щось робити, починати з себе. Ми робимо те, що вміємо — пишемо пісні, приїзжаємо з концертами. Люди нас люди чекають, і це дуже приємно.

Браття українці

Гимн АТО пел весь зал

— Наша программа побудована на творах української пісні, танцю. Наші люди — це дуже співоча нація. Де б ми не були, вони завжди з радістю приймають концертні номери. Пісня — душа нації. А слово — це наша зброя. Хочемо донести до людей, що сила в нас буде тільки тоді, коли ми разом згуртуємося. Люди іноді думають, що коли виступає духовий оркестр, то будуть вальси, марші, або якась класична програма. Але після концерту вони виходять з гарним настроєм та кажуть, що якби знали, що буде такая програма, то прийшли б усією родиною, — отметил начальник образцово-показательного оркестра, полковник Игорь Быковский.

Автор Гимна АТО отметил день рождения на запорожской сцене

Смесь рока и народного фольклора в сопровождении оркестра не оставила равнодушным никого из слушателей. Кроме известных песен группы «Шабля» запорожцев порадовало выступление ансамбля народной музыки «Святовит». Также музыканты презентовали несколько новых песен из будущего альбома. Его планирую назвать «Щасливі дні» и выпустить в следующем году.

Закончился концерт исполнением Гимна АТО «Браття українці». Его зрительный зал слушал стоя. Многие подпевали музыкантам.Браття українці

— Ми, українці, вміємо сміятися і плакати, — поделился Вова Гейзер. — Багато які пісні важкувато співати. Наприклад, пісню «Синку мій, синку» мені завжди дуже важко співати. Але нічого не поробиш. Люди повинні про це знати.

Читайте также: В запорожской филармонии с аншлагом открыли концертный сезон

Фото автора


Комментарии читателей