Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Як запорізькі актори створюють гарний настрій бійцям у військовому шпиталі
Поделиться

Актори театра імені Магара та ТЮГу виступили для воїнів ЗСУ у Запорізькому військовому шпиталі

Під час війни запорізькі театри займаються волонетрством й продовжують не тільки творчу  діяльність — звісно, в іншому форматі, ніж у мирні часи. Записують патріотичні відео та виступають для військових та вимушених переселенців. Так, нещодавно актори театра імені Магара та Театра юного глядача виступали у Запорізькому військовому шпиталі (у різні дні).

Актори театра імені Магара та ТЮГу виступили для воїнів ЗСУ у Запорізькому військовому шпиталі

Театр імені Магара  дав концерт “З любов’ю до України”. У виконанні артистів драми, вокалу і оркестру пролунали вокальні та поетичні номери, що складаються з улюблених українських народних пісень та творчості сучасних українських авторів. Від артистів балету – запальне танго. Чарівною ведучою заходу стала артистка драми Тетяна Єрентюк.

-Наш військовий шпиталь розміщується найближче до лінії фронту, а люди, що знаходяться там, сильно потребують нашої уваги та підтримки, — повідомили у театрі імені Магара.

Актори театра імені Магара та ТЮГу виступили для воїнів ЗСУ у Запорізькому військовому шпиталі

Театр юного глядача побував у військовому шпиталю з концертною програмою.

— Яке ж це задоволення чути від бійців вигуки «браво», — поділилися на сторінці ТЮГу у «Фейсбук». Це найдорожчі «браво». Значить, нам вдалося їх порадувати, а від того, може, їхні рани затягнуться скоріше.

«Індустріалка» також писала, що у нашому місті на користь військового шпиталю продають картини  — проводять благодійний мистецький захід «Арт-підтримка». Художники та фотохудожники безоплатно передають свої роботи на виставку-продаж та проводять майстер-класи, а музиканти дають безкоштовні концерти. Акцію планують проводити щонеділі, слідкуйте за новинами.

Головний художник ТЮГу Тетяна Власенко, як писала «Індустріалка», переносила на свої роботи образи з невидимого оку навколишнього світу й передчувала війну.

Читайте також: Як виглядає весна у Запоріжжі на мальовничому березі Дніпра — фото.

Фото та відео з сайта театра імені Магара та зі сторінки ТЮГу у «Фейсбук»

Читайте наші новини на сайті zprz. city.Комментарии читателей