Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура
Артисти запорізького цирку відвідали вихованців дитячого будинку-інтернату
Поделиться

Запорізькі артисти подарували свято вихованцям будинку-інтернату

Артисти Запорізького державного цирку відвідали Запорізький дитячий будинок-інтернат. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла директор закладу Людмила Гончаренко.

Артисти запорізького цирку відвідали вихованців дитячого будинку-інтернату

— В цей непростий час наших дітлахів розважали майстри цирку, які показали надзвичайні акробатичні номери, різноманітні тварини радували хлопчаків та дівчаток. Це було справжнє свято доброти, милосердя. Щиро дякуємо адміністрації Запорізького цирку та артистам за прекрасну виставу, — зазначила Людмила Гончаренко.

Артисти запорізького цирку відвідали вихованців дитячого будинку-інтернату

Нагадаємо, в рамках акції «Друзі серця», яку «Індустріалка» запустила чотири роки тому, у березні зібрали та передали в дитячий  будинок-інтернат теплі речі, дитяче харчування, солодощі та інші необхідні речі.

За ці роки в акції «Друзі серця» брало участь багато простих мешканців та відомих запоріжців.  У 2019 році в акції брав участь «Театр-студія «Пігмаіліон». Артисти показали вихованцям будинку-інтернату виставу «Хлопчик-Укропчик», поставлену за казкою відомового казкаря, актора та телеведучого Олександра Виженка.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що в Україні запустили проєкт для психологічної підтримки батьків і дітей, травмованих війною.

Читайте також: У Запоріжжі зареєстрували петицію щодо перейменування вулиць, пов`язаних з російською пропагандою

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.Комментарии читателей