Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Артилеристів легендарної запорізької бригади привітали зі святом
Поделиться

Запорізьких артилеристів привітали з Днем захисника України

У 55-й окремій артилерійській бригаді «Запорізька Січ» пройшли урочистості до Дня захисника України, який відзначається 14 жовтня. Святкувати День захисника України на офіційному рівні почали з 2014 року відповідно до указу президента. Військовослужбовці кажуть: для них це — особливий день.

55 артбригада

— День захисника України — це найважливіший день для всіх, хто зі зброєю в руках боронить нашу країну. Відчуття і цей день подвійні. З одного боку  — це гордість за те, що я очолюю колектив бригади, який безпосередньо веде бойові дії, боронить суверенітет, цілісність та недоторканість нашої держави. З іншого — це доволі гірке свято, тому що наш колектив, колектив бригади, має втрати людей в цій війні. В боях з російським агресором назавжди лишилися на полі бою 33 воїни нашої бригади. Тому веселого настрою немає, — поділився командир 55 окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» полковник Роман Качур.

55 артбригада

На святі були присутні почесні гості керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, , заступник голови Запорізької облдержадміністрації Віталій Тишечко та начальник відділу координації роботи правоохоронних органів виконавчого комітету Запорізької міської ради Віталій Плетінь.

Зі словами подяки та привітання до військовослужбовців звернувся керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

нагородження

— Україна знаходиться напередодні великого державного свята — Дня захисника. Завжди відповідально і почесно бути присутнім на урочистостях у військовій частині 55-ї окремої артилерійської бригади. Адже вас завжди характеризують відповідальність, повага і любов до власної батьківщини. Дякую кожному з вас за те, що ви, жертвуючи здоров’ям, вільним часом, іноді приділенням уваги вашим сім’ям, взяли на себе відповідальність і захищаєте Україну. Захищаєте сім’ї кожного з нас. Дякую абсолютно всьому особовому складу за те, що ви якісно та своєчасно виконуєте поставлені бойові завдання. Дякую матерям хлопців, які не повернулися з війни. Ми завжди будемо пам’ятати кожного загиблого. Шановні військовослужбовці, від імені депутатського корпусу обласної ради дякую вам за ваш безцінний вклад в забезпеченні незалежності України. Будьте здорові, будьте щасливі і нехай у ваших сім’ях завжди буде гармонія, мир та спокій, — звернувся до військовослужбовців Володимир Подорожко.

55 артбригада

Під час святкування артилеристів нагородили представники влади та 55-ї артилерійської бригади. Прапорщик Василь Єрошин служить в 55-й артбригаді з 2018 року. Напередодні свята він отримав нагороду — монету-коїн від командира військової частини.

Василь Єрошин

— Коїн командира бригади — це почесна нагорода командира військової частини. Це знак поваги, знак того, що людина має досягнення у військовій службі. В збройних силах я з 2008 року. Проходив службу в АР Крим, потім в 2014 вийшов звідти. Бойове хрещення отримав в листопаді 2014 року в районі донецького аеропорта. В 55-й бригаді з 2018 року. Приймали участь в ООС, виконували бойові завдання. Сам родом з Мелітополя, — розповів Василь Єрошин. — 14 жовтня — це свято українських військових, людей, які захищають свою країну. Вважаю, що потрібно давно було зробити таке свято, бо це ідентифікує нас, відрізняє від Росії, яка вчинила збройну агресію проти нашої країни. Хочу побажати побратимам міцного здоров’я, натхнення, військового щастя. Свято відзначимо в робочому порядку, бо зараз у нас підготовка до тактичних навчань на полігоні. Минули роки на День захисника проходили перепідготовку до завдань в зоні ООС. Немає часу святкувати, поки війна ще не закінчилася. Хотілося б святкувати, але треба виконувати свою роботу.

55 артбригада

Хвилиною мовчання  присутні вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців та поклали квіти до пам’ятника загиблих солдатів.

55 артбригада

55 артбригада

55 артбригада

Читайте також: У Запоріжжі волонтери вишили рушник для військових

 


Комментарии читателей