Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура
Відома актриса звернулась до жителів тимчасово окупованої частини Запорізької області
Поделиться

Актриса Ольга Сумська звернулася до жителів тимчасово окупованої частини Запорізької області з проханням триматися та вірити всім серцем, що українська армія звільнить наші рідні землі

У новому випуску програми «Експертна думка» на телеканалі TV5 наша відома земляка, актриса Ольга Сумська розповіла про те, як дізналася про війну, а ця страшна новина застала її в потязі, яким актриса їхала на гастролі, та як переживає трагедії людей. В перші дні війни в Ольги сталося велике горе, вона втратила матір.

Ольга Сумьска також звернулась до людей з Запорізької області, які наразі знаходяться під тимчасовою окупацією.

Ольга Сумська

-Україна обов’язково повернеться на ці території, — впевнена Ольга Сумьска. — Так, сьогодні дуже важко. Мої дорогі земляки, я благаю вас триматися та вірити всім серцем, що українська армія звільнить наші рідні землі Запорізької області, які сьогодні в навалі орків. Повірте, просто потрібен час, щоб ми отримали серйозну зброю і ці області були звільнені. Це обов’язково буде!

Нагадаємо, Ольга Сумська виросла у Запоріжжі й, як вона каже, це її друга Батьківщина.

-Моє рідне Запоріжжя, я всім серцем з вами, — сказала актриса й зараз.

Як писала «Індустріалка», Ольга Сумська записала відео-звернення з теплими словами до Запоріжжя на Великдень з Італії. Тоді актриса була ведучою свята у місті Пінето. В Італію Ольгу вмовила поїхати подруга. Там Ольга з молодшою дочкой Ганною провели місяць. Ольгу Сумсьу вмовляли зостатися ще, але вона вирішила повернутися в Київ, де й знаходиться. А нещодавно отримала посвідчення волонтера — по її словам, хоче бути корисною на рідній землі. А на її сторінці у «Фейсбук» багато свідоцтв звірств рашистів — актриса хоче, щоб мир бачив правду. А також історії людей, прохання про допомогу їм.

Повну версію 30-хвилинного інтерв’ю з Ольгою Сумською дивіться нижче.

Читайте також: Запоріжцям покажуть приголомшливий концерт на фоні картин.

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Фото з архіву «Індустріалки»


Комментарии читателей