Індустріалка - новини Запоріжжя

Економіка, Запоріжжя, Україна
Ахметов закликає до єдності перед загрозою й оголошує про сплату СКМ податків наперед на 1 млрд грн
Поделиться

Бізнесмен Рінат Ахметов закликає до єдності влади, бізнесу, громадян України та оголошує про сплату компанією СКМ податків наперед на суму 1 млрд грн.

«Я неодноразово говорив і повторюю знову, що наша спільна мета – сильна, мирна, незалежна, цілісна Україна у визнаних міжнародним правом кордонах. Кожен на своїй ділянці має зробити все для посилення країни», — йдеться у його коментарі.

«Загроза вторгнення потребує максимального єднання. Це стосується і влади, і бізнесу, і всіх без винятку громадян України. Єдність зараз – питання виживання країни», — заявив Ахметов.

На його думку, «зараз Україні як ніколи потрібна стабільність державних фінансів. Бізнес має допомогти державі в цьому. Бізнес СКМ сплатить податки наперед – на суму 1 млрд грн».

«Хочу наголосити – хоч якими страшними сценаріями нас лякали б, підприємства групи СКМ здійснюватимуть усі інвестиції, про які ми говорили у планах на 2022 рік. Зокрема, в Маріуполі», — йдеться в коментарі.

«Але найголовніша наша цінність — це люди. Я переконаний, допомогу людям бізнес має розділити з державою. Я вже дав розпорядження моєму благодійному фонду. У разі потреби вони допомагатимуть з евакуацією, медикаментами, усім, що буде необхідно. Ми зробимо все, щоб не допустити гуманітарної катастрофи. Куди саме наші зусилля будуть спрямовані, вирішить мій благодійний фонд спільно з бізнесами, місцевою та центральною владою», — сказав він.

Читайте також: Пережити турбулентність: яким бізнеси SCM бачать вихід для порятунку України

Джерело: «Інтерфакс-Україна»


Комментарии читателей