Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Поздравление с Днем Победы от Константина Брыля
Поделиться

Поздравление с Днем Победы от Константина Брыля

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю вас з Днем пам’яті та примирення, а також з Днем Перемоги над нацизмом. В ці дні разом з Європою та усім світом ми відзначаємо річницю капітуляції нацистів. Для всіх нас вона є символом перемоги над загарбниками та несправедливістю.

Ми згадуємо, як нацисти підступно напали на європейські народи. І, звичайно, пам’ятаємо всіх жертв Другої світової війни та нашу спільну Перемогу в ній.
Символом цієї пам’яті є червоний мак. Його вдягне кожен, хто хоче висловити повагу борцям проти нацизму, а також вшанувати подвиг українського народу і його визначний внесок у Перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. Впевнений, так само ми переможемо і в сьогоднішній неоголошеній війні.

Я щиро вітаю наших ветеранів та їхніх гідних нащадків. Пам’ять про подвиги наших героїв не дозволить нам схилити голови перед жодними перепонами.
І сьогодні від усього серця я бажаю всім ветеранам здоров’я та дякую їм за ту Україну, яку вони подарували нам, не шкодуючи власних сил та життя.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль

Комментарии читателей