Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Владимир Буряк поздравил запорожских сотрудников СБУ
Поделиться

Владимир Буряк поздравил запорожских сотрудников СБУГородской голова Владимир Буряк поздравил сотрудников спецслужбы с Днем работников Службы безопасности Украины.

Текст поздравления опубликован на сайте мэрии:

Своєю самовідданою щоденною працею ви забезпечуєте безпеку наших громадян – мешканців Запоріжжя. Ви надійно захищаєте країну від зовнішніх і внутрішніх загроз, нерідко ризикуючи здоров'ям та життям. Так, ваше протиборство з ворогами України рідко згадується в ЗМІ, суспільство мало знає про вашу роботу. Що ж, така її специфіка. Не заради слави, як кажуть.

Сьогодні запорожці чекають від вас насамперед надійного захисту від зовнішнього і внутрішнього ворога, ефективної боротьби з тероризмом і наркобізнесом, протидії корупції та розкрадання державного або колективного майна. Чекаємо успішної боротьби з нелегальною міграцією, злочинами у фінансовій та кредитно-банківських системах. Зі свого боку міська влада завжди готова надавати вам допомогу, виділяючи кошти на поліпшення матеріально-технічної бази та за іншими напрямами.

Ви майже ніколи не надягаєте форму, не маєте права носити заслужені нагороди – така специфіка служби. І все ж ви повинні розуміти: найголовніша нагорода за ваш подвиг – це щира подяка співгромадян за те, що над нами мирне небо, ми живемо і працюємо в спокійному і безпечному місті. І сьогодні ми дякуємо мужнім бійцям невидимого фронту. Бажаю вам великих зірок на погонах, достатку, любові та сімейного щастя!

Запорізький міський голова Володимир Буряк».


Комментарии читателей