Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура
Стало известно, будет ли запорожанка представлять Великобританию на Евровидении
Поделиться

Diana Mess — певица с запорожскими корнями, которая боролось за право представлять Великобританиию на песенном конкурсе «Евровидение», к сожалению, такого права не получила. Но наша землячка увидела в этом хорощий знак.

Стало известно, будет ли запорожанка представлять Великобританию на Евровидении

Как сообщала «Индустриалка», Diana Mess (Диана Вартанова) штурмовала британский нацотбор с песней «World Support Ukraine» (Russians Go Home), написанной лидером группы «Хорта» Андреем Лободой из слоганов лондонского «Евромайдана». Но в решительном поединке за право поехать в Стокгольм, который состоялся вечером 26 февраля, певица участие не принимала, до него были допущены только шесть исполнителей — Joe and Jake, Bianca, Dulcima, Matthew James, Darline, Karl William Lund.

— Мушу визнати: на жаль, не моя антивоєнна пісня «World Support Ukraine (Russians Go Home!)» буде представлена цьогоріч на Євробаченні 2016 від Великобританії — на музичний конкурс поїде дует Joe and Jake, — написала на следующий день после финала Diana Mess в соцсети. — Натомість я сподіваюсь, що Боженька вже вирішив, що в травні моя пісня буде неактуальною, адже війна в Україні буде припинена, і що «World Support Ukraine» свою місію виконала!

Я вірю, що найважливішим цього року є трек «1944», який в Стокгольм привезе Джамала, бо Крим — це Україна, і ця пісня гідна перемоги. Я, як і обіцяла, не буду здаватися, і разом з волонтерами London Euromaidan, Ukrainian Events in London та British-Ukrainian Aid ми вирімо, що український патріотичний месседж пісні Джамали почує вся Європа. Адже Jamala нагаує про російську агресію, і, вірю, усім небайдужим захочеться підтримати Україну. Разом з волонтерами ми почнемо активно агітувати Британію голосувати за неї на пісенному конкурсі, і закликаємо усі українські громади Європи приєднатися до нас — адже «1944» має принести перемогу нашій країні.

Незабаром я оприлюдню дані про зароблені на пісні «World Support Ukraine (Russians Go Home!)» гроші, які будуть перераховані розвідникам української армії. Наразі, я матиму час приділити увагу своєму майбутньому альбому «VSE.SVIT», реліз якого має відбутися в травні. Дякую всім вам за те, що ви так мене підтримали, і знаю, що, коли ми разом, наша країна подолає все!

З великою любов'ю з Лондона,
Діана Месс


Комментарии читателей