Индустриалка - новости Запорожья

Главные, Запорожье
Запорожские депутаты признали ЛНР и ДНР террористами, а Россию — агрессором
Поделиться

Депутаты Запорожского городского совета во время второй сессии признали ЛНР и ДНР террористическими организациями, а Российскую Федерацию — страной-агрессором. За данное решение депутаты проголосовали единогласно, отдав 58 голосов.

Запорожские депутаты признали ЛНР и ДНР террористами, а Россию — агрессором

Запорожские депутаты поддержали обращение Верховной Рады к ООН. Публикуем текст заявления депутатов Запорожского горсовета:

Заява депутатів Запорізької міської ради

про підтримку звернення Верховної Ради України від 27.01.2015 до Організації Об’єднаних Націй та інших міжнародних інституцій про визнання Російської Федерації державою-агресором, а так званих «ДНР» та «ЛНР» — терористичними організаціями

Україна сьогодні переживає важкі, проте доленосні часи. У цей складний для країни час Запоріжжя не може залишатися осторонь від подій, що відбуваються у державі, особливо коли мова йде про загрозу територіальної цілісності та незалежності держави.

Щодня від терористичних актів продовжують гинути десятки мирних людей, наших бійців АТО, зруйновано численну кількість житлових будинків та об'єктів інфраструктури.

Такі злочини не можуть залишитися безкарними, а їх натхненники, організатори та виконавці повинні бути притягнуті до відповідальності і постати перед Міжнародним трибуналом.

Відповідно до плану із мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, були укладені Мінські угоди, які мали стати механізмом припинення вогню та повернення до мирного життя.

Але, у порушення Мінських угод бойовики на тимчасово окупованих територіях України продовжують бойові дії та терористичні акти проти мирних жителів.
Ми вимагаємо від Російської Федерації забезпечити неухильне виконання Мінських угод, вивести військових із території Донецької та Луганської областей, припинити збройну підтримку терористів – бойовиків.

Ми закликаємо всіх запоріжців не стояти осторонь від тієї біди, що спіткала Україну. Кожен запоріжець може допомогти нашій державі, нашим військовим, вимушеним переселенцям своєю наполегливою щоденною працею, волонтерською діяльністю, благодійністю, активною життєвою позицією та небайдужістю.

Враховуючи вищенаведене, ми, депутати Запорізької міської ради, підтримуємо звернення Верховної Ради України від 27 січня 2015 року до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором, а так званих «ДНР» і «ЛНР» — терористичними організаціями.


Комментарии читателей