Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запорожскому горсовету - 95 лет
Поделиться

Запорожскому горсовету - 95 летСегодня запорожскому горсовету исполняется 95 лет. В связи с этой датой на сайте мэрии опубликовано обращение мэра нашего города Владимира Буряка:

«Рівно 95 років тому в цей день у Народному домі на майдані Волі в Олександрівську відбувся перший урочистий пленум новообраної міської ради робітничих та червоноармійських депутатів 1-го складу. Після 4- річної перерви, викликаної революційними подіями та громадянською війною, нарешті з'явився орган місцевого самоврядування, який почав системно займатися вирішенням багатьох проблем міського господарства та особистих питань запоріжців.

Незважаючи на післявоєнну розруху, голод, постійну загрозу зовнішнього військового втручання, нашим колегам тих років вдалося виконати свої обов'язки перед громадою – забезпечити городян продовольством і теплом в оселях. Минуло майже сторіччя та міська влада вирішує те саме коло питань. Та й військова загроза знов актуальна.

І все ж – і тоді, й зараз – у запоріжців є головне: вміння об'єднатися, відкинувши свої політичні амбіції і бізнесові інтереси, працювати на благо громади, на розвиток улюбленого міста. Я вірю, що в міську владу прийшли справжні професіонали і патріоти, відповідальні та працьовиті люди.

Сьогодні ми маємо право самостійно ухвалювати рішення, визначати напрямки розвитку та пріорітети, управляти частиною зароблених містом коштів. Разом із можливостями постають и обов'язки перед Запоріжжям та городянами.

Я переконаний: ми впораємося, досягнемо найвищих висот і виправдаємо довіру земляків. Будемо гідні слави і традицій попередніх поколінь, які залишили після себе квітучий промисловий і культурно-історичний центр. Станемо надійною платформою для нащадків, які понесуть славу Запоріжжя у віках».


Комментарии читателей