Индустриалка - новости Запорожья

Видео, Запорожье, Культура
Запорожанка написала письмо королеве Великобритании
Поделиться

Певица с запорожскими корнями Diana Mess, которая подала заявку на участие в национальном отборе на «Евровидение» от Великобритании, обратилась к Елизавете II. В письме к Ее Величеству 20-летняя студентка отмечает, что Украине как-никогда нужна поддержка.

Запорожанка написала письмо королеве Великобритании

Как сообщала «Индустриалка», Diana Mess (Диана Вартанова) решила, что на международном песенном конкурсе должна прозвучать песня «World Support Ukraine» (Russians Go Home), написанная лидером группы «Хорта» Андреем Лободой. Скоро должны стать известны результаты отбора BBC, и тогда станет понятно, сможет ли украинка претендовать на право представлять Великобританию на «Евровидении». А пока она написала Елизавете II, которая за время правления получила более 3 млн. писем, не оставив без ответа ни одно из них.

«Ваша Величносте,

Мене звуть Diana, я — 20-річна студентка City University London з України. І я хочу попросити вас про підтримку.

Ваші слова про дотримання поваги до цілісності та суверенітету України дали надію активній українській діаспорі Лондона і лягли в основу моєї антивоєнної пісні «World Support Ukraine». З нею я хочу виступити на Eurovision 2016, тому і подала заявку на участь від Великобританії.

На жаль, всі навколо говорять про «політкоректність», нагадуючи про те, що політичні пісні на конкурсі заборонені. Але ж моя пісня не політична, вона антивоєнна. Подібні пісні випускали Sting, Deep Purple, U2, Marlene Dietrich, John Lennon. Я не вважаю себе причетною до великих геніїв музики, але вірю, що моїй країні, як ніколи потрібна підтримка. І я можу підтримати її музикою.

Як сказав Себастіан Кербер, картина не може зупинити кулю, але вона може зупинити руку, що стріляє. Тому я співаю про те і заради того, щоб війна на сході України була припинена.

Прошу Вас нагадати всім, що антивоєнна пісня відноситься до категорії загальнолюдських цінностей, і що Великобританія є країною -засновницею конкурсу «Євробачення», а значить її думку та багаторічні музичні традиції слід поважати.

Уклінно дякую Вам,
Діана.»

.

Комментарии читателей