Индустриалка - новости Запорожья

Видео, Запорожье, Культура
За право представлять Великобританию на Евровидении будет бороться запорожанка
Поделиться

В Великобритании в национальном отборе конкурса «Евровидение-2016» с песней о войне в Украине будет участвовать певица Diana Mess, которую в родном Запорожье знают, как Диану Вартанову. Об этом сама Диана написала на своей странице в Facebook.

За право представлять Великобританию на Евровидении будет бороться запорожанка

— Нарешті я можу похизуватися кліпом на трек проекту VSE.SVIT «World Support Ukraine», — написала Diana Mess, которая сейчас живет в Лондоне. — Відверто кажучи, за те, щоби пісня прозвучала так, як звучить, а кліп був таким, яким ви його бачите, прийшлося поборотися. І я пишаюся результатом, досягнутим моєю командою. Я не претендую на глянець чи славу. Я просто вірю, що кожний голос небайдужої людини до цієї беззмістовної та безкінечної війни на Донбасі може змінити історію. Я вірю, що разом з вами ми зможемо підтримати Україну, і, співаючи пісню, будемо почуті всім світом. Дякую за допомогу Ukrainian UK TV, Ukrainian Events in London, London Euromaidan, Ukraine Aid UK, BOG DA NOVA MUZYKA, Ben Robinson — за фото для обкладинки, за написану пісню — Гурт Хорта, а за вільну Україну — нашим хоробрим воїнам!

Сейчас песня распространяется с благотворительной целью через Itunes и GooglePlay, и все полученные от продаж средства певица Диана Месс передаст на гуманитарные проекты общественного движения London Euromaidan.


Комментарии читателей