Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Поздравление с Днем Победы от Александра Дудки
Поделиться

Дорогі ветерани, шановні земляки!

Поздравление с Днем Победы от Александра ДудкиЩиро вітаю Вас зі святом 9 Травня, світлим Днем Великої Перемоги!
Цей день для нашого народу є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власні сили та можливості. У відношенні до цього свята виявляється і наша совість, і наша душа. Велика Перемога — символ національної гордості, військової слави і доблесті — навічно вписана в героїчний літопис українського народу.
Майже вісім мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули від тяжких ран у повоєнні роки. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться незаживаючою раною, жахливим шрамом нашої пам’яті.
Ми завжди пам’ятатимемо про те, що без подвигу наших героїв-визволителів не було б нас, не було б нашої держави, незалежної України, не було б і вільної від нацизму Європи.
Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків, зробимо все від нас залежне, щоб зберегти мир і спокій, щоб ставав красивішим і заможнішим рідний край, адже сильна і вільна Україна — найкращий пам’ятник усім її захисникам.
Ми свято стоятимемо на варті миру, який вони вибороли для нас. Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям! Сердечно бажаю всім доброго здоров’я, душевного тепла, плідної праці, добробуту й миру на довгі і щасливі роки. З великим святом Вас, із Днем Перемоги!

З повагою,
народний депутат
Верховної Ради України VII скликання О. І. Дудка

Комментарии читателей