Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
На запорожском аукционе в помощь бойцам АТО продают "Пасхальный пикник" - фотофакт
Поделиться

На запорожском благотворительном интернет-аукционе в помощь украинской армии «Свій за свого» продается набор «Пасхальный пикник», предоставленный общественной организацией «Кухарська сотня столиці».
На запорожском аукционе в помощь бойцам АТО продают
Лот расположился под номером 1693.

«Ми сподіваємось, що до Великодня трохи розпогодиться, потеплішає і можна буде вибратись на пікнік на природу. Якщо у вас є такі наміри, то такий набір вам точно знадобиться. Його спеціально для аукціону підготували волонтери з «Кухарської сотні столиці». Лот складається з мішочка дубових дрів для вогнища (5 кг), набору приправ для шашлику (50 гр.), піньяти з цукерками, — говорится в описании лота на официальной странице интернет-аукциона в Фейсбуке. — На останньому пункті ми зупинимось подокладніше. Піньята — це фігура з папьє-маше, в яку кладуть сюрпризи (цукерки, конфетті, солодощі, дрібні іграшки і т. д.). Готують піньяту до свята, підвішують її та розбивають палкою, зав'язуючи перед тим очі. Начинка розсипається і всі з задоволенням ласують тим, що всередині. Для України це не зовсім традиційна річ, але мешканці Латинської Америки, а також деяких країн Європи, активно роблять такі штуки на свята. Розмір тієї піньяти, яку ми вам пропонуємо — 60х45 см. Всередині в ній — цукерки (2 кг 145 гр.), а ще повітряні кульки та серпантин».

Стартовая цена — 117 грн. Вырученные с продажи лота средства пойдут на закупку овощей и пасты для борщей. С момента начала торгов за набор «Пасхальный пикник» предлагают уже 420 грн.

Напомним, на запорожском аукционе в помощь бойцам АТО продают «Колеса Народного тыла».

Фото со страницы аукциона «Свій за свого» в Фейсбуке (https://www.facebook.com/svij.za.svogo)

На запорожском аукционе в помощь бойцам АТО продают
На запорожском аукционе в помощь бойцам АТО продают
На запорожском аукционе в помощь бойцам АТО продают

Комментарии читателей