Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Народный депутат Украины Игорь Артюшенко: главный коррупционер Запорожья Александр Син якобы скрывается, а областная прокуратура - якобы его ищет
Поделиться

Народный депутат Украины Игорь Артюшенко сегодня через интернет распространил свой комментарий «по поводу бездеятельности областного прокурора», в котором утверждает, что между областным прокурором Александром Шацким и запорожским мэром Александром Сином сейчас затеяна настоящая игра. В этой игре главный коррупционер Запорожья Александр Син якобы скрывается, а областная прокуратура — якобы его ищет.

Народный депутат Украины Игорь Артюшенко: главный коррупционер Запорожья Александр Син якобы скрывается, а областная прокуратура - якобы его ищет«Я вважаю, що наразі затіяна справжня гра між обласним прокурором Олександром Шацьким і запорізьким мером. В цій грі головний корупціонер міста Олександр Сін нібито ховається, а обласна прокуратура — нібито його шукає.
По-перше, за моєю інформацією на запорізького міського голову є виписана підозра. Не зважаючи на це, очільник обласної прокуратури ще минулого тижня заявляв, що вже декілька тижнів не можуть знайти запорізького мера. Вже майже місяць обласна прокуратура не може вручити повістку, але до суду для винесення вироку про оголошення Сіна в розшук чомусь досі не подала.

По-друге, згідно офіційної інформації прокуратури, мер фігурує як свідок в трьох кримінальних справах. Коли ми говоримо про букву закону, то якщо свідка не можуть знайти, прокуратура має повне право і навіть зобов’язана для пришвидшення розслідування або зробити примусовий привід, або накласти штрафні санкції. Ані одного, ані іншого зі сторони правоохоронців ми також не бачимо.

Разом з тим, вчора, на офіційній сторінці у Facebook, Олександр Сін викладає фотографії, які нібито підтверджують його перебування в зоні АТО. Я розцінюю це як знущання і насмішку над силовими органами і органами прокуратури. Адже з одного боку в прокуратурі заявляють, що не можуть знайти запорізького мера, а з іншого боку нічого для цього не роблять, спостерігаючи, як Сін викладає фотографії зі своїм місцем знаходження»,- прокомментировал Игорь Артюшенко сложившуюся в Запорожье ситуацию.


Комментарии читателей