Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Народный депутат о мэре Запорожья: "Головний запорізький корупціонер та зрадник побіг, бо вже не зміг ніде знайти підтримки - ні в столиці, ні в нашому рідному місті"
Поделиться

Один из лидеров запорожского Майдана, а ныне народный депутат Украины Игорь Артюшенко также не оставил без внимания новость об отпуске городского головы Александра Сина якобы для отправки в зону АТО.
Народный депутат о мэре Запорожья:
«Тиснули, тиснемо і обов'язково доб'ємося справедливого суду та покарання для тих, хто роками грабував Запоріжжя, брехав та обманював людей, зраджував виборців, відправляв «тітушок» на Майдан та має зв'язки з сепаратистами. І вже головний запорізький корупціонер та зрадник побіг… Бо вже не зміг ніде знайти підтримки — ні в столиці, ні в нашому рідному місті.

Але виникає велике питання «ЧОМУ???».

Чому для того, щоб запрацювала Генеральна прокуратура і віддала відповідні доручення обласній, треба неодноразово її пікетувати, публічно вимагати зустрічі з Генеральним прокурором, особисто зустрічатися з «першим», проробляти з прокурорськими кожну справу, писати десятки депутатських запитів та звернень до ГПУ, СБУ та МВС?

Чому для того, щоб після всього вищевказаного запрацювала обласна прокуратура треба публічно вимагати звільнення обласного прокурора, бо пройшов рік, а результату нема?

І головне «ЧОМУ?» — чому обласна прокуратура не подасть до суду з вимогою оголосити О.Сіна в розшук, якщо вже під два тижні не може сама його знайти? Чи не знають законодавства, чи знову граються в тезу «ми стараємося», але нічого робити не хочуть без копняка?

Вірю, що колись вони нарешті будуть «працювати на результат», а не «старатися».

Але до того нам ще довго йти» — говорится в сообщении Игоря Артюшенко на странице в соцсети.

Народный депутат о мэре Запорожья:

Фото Александра Прилепы


Комментарии читателей