Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запорожцев призывают помолиться под бой курантов
Поделиться

Запорожцев призывают помолиться под бой курантовПресс-служба Запорожской епархии УПЦ предложила молитву, которую любой желающий может прочитать в новогоднюю ночь.

Приводим ниже текст молитвы:

«МОЛИТВА НА НОВИЙ РІК

Господи Боже, усіх видимих і невидимих створінь Творче, що сотворив часи й роки, Сам поблагослови Новий Рік, який щойно розпочався, і який ми рахуємо від Твого втілення задля нашого спасіння. Благослови Україну в Новому Році припиненням війни, Мирним Небом над головою, миром в суспільстві, та миром в серцях. Дозволь нам провести цей рік та багато років після нього в порозумінні та злагоді з ближніми нашими; зміцни й розповсюдь Святу Вселенську Церкву, котру Ти Сам заснував в Єрусалимі, і спасительною жертвою святого Тіла і пречистої Крові освятив.

Вітчизну нашу звелич, збережи та прослав; просвіти увесь народ наш – воїнів-захисників, трударів та можновладців — світлом совісті, розуму та духовності; Многоліття, здоров’я, достаток плодів земних, добрий врожай та сприятливі природні умови даруй нам; захисти від забруднення і людського винищення наші чудові ріки й озера, густі ліси та родючі ниви.

Упокой, Боже, в Твоїх світлих оселях усіх, хто відійшов у Вічнність, пам’ятаючи Твої Заповіді та захищаючи Твою Святу Правду, всіх, хто став невинними жертвами сліпої ненависті і насильства.

Нас, грішних, усіх родичів і ближніх наших, співвітчизників та всіх благовірних християн, як істинний наш Верховний Пастир, упаси, огороди та ствердь на шляху спасіння, щоб і ми, йдучи ним, після благословенного Тобою життя в світі цьому, досягли Царства Твого Небесного, та удостоїлися вічного блаженства зі святими Твоїми, Амінь!

ІНША МОЛИТВА НА НОВИЙ РІК

Господи Боже, усіх видимих і невидимих створінь Творче, що сотворив часи й роки, Сам поблагослови черговий Новий Рік, який ми рахуємо від Твого Різдва! Ти втілився на землі задля нашого спасіння. Тож подаруй усім нам спасіння в житті земному і вічному! Благослови Україну в Новому Році припиненням війни, Мирним Небом над головою, миром в суспільстві, та миром в серцях. Просвіти увесь народ наш – воїнів-захисників, трударів та можновладців – світлом совісті, та розуму. Добрий врожай та сприятливі природні умови даруй нам; захисти від винищення наші чудові ріки й озера, густі ліси та родючі ниви.

Упокой, Боже, в Твоїх світлих оселях усіх, хто відійшов у Вічність, пам’ятаючи Твої Заповіді та захищаючи Твою Святу Правду, всіх, хто став невинними жертвами сліпої ненависті і насильства. А в нас, живих, ороси висохлі від горя і гніву серця благодатним струменем Твоєї любові! І нехай цією любов’ю подолаємо ми будь-яке зло – зовні і в середині нас, Амінь!»


Комментарии читателей