Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Здоровье, Культура
Фронтмен культовой рок-группы даст благотворительный концерт для помощи запорожскому военному госпиталю
Поделиться

19 декабря в киевском театре им. Ивана Франко состоится благотворительный концерт сольного проекта лидера группы «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука «Вночі».

Фронтмен культовой рок-группы даст благотворительный концерт для помощи запорожскому военному госпиталю

Все собранные средства с благотворительного концерта «Вночі» будут направлены на обновление и полное обустройство современной аппаратурой операционных залов запорожского военного госпиталя. Об этом говорится в сообщении на официальной страничке группы «Океан Ельзи» в социальной сети.

Благотворительный концерт состоится в партнерстве с Фондом «Волонтерська сотня Україна – Світ», ОО «Люди майбутнього» и Ощадбанком Украины.

— Безумовно, з кожного концерту ОЕ ми так чи інакше передаємо гроші на благодійність. Ось вже півроку ми постійно займаємося тими речами, які є актуальними, як наприклад, закупівля ліків, медичних засобів, які наразі життєво необхідні, а нещодавно наша команда привезла з Німеччини спеціальні ліжка для Харківського госпіталю, — отметил Святослав Вакарчук в своем заявлении. — Проте ми б воліли також займатися тим, що працюватиме на майбутнє і довгі роки служитиме людям – допомогти лікарням, облаштовуючи їх сучасним обладнанням, комплектуючи такими вкрай необхідними реанімобілями тощо. Врешті, хтось і це повинен робити, адже колись настане день й закінчиться війна.

— Наразі, зважаючи на надскладну ситуацію на сході країни, прийнято рішення відновити роботу цієї медичної установи, адже Запорізький госпіталь є найближчим військово-лікарським закладом до зони бойових дій, — добавил фронтмен группы.

Стоимость билетов — от 2250 до 15 000 грн. Их можно приобрести на сайте kasa.in.ua.

Фото со странички группы «Океан Ельзи» в Фейсбуке


Комментарии читателей