Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Олександр Притула: Подобається сучасна політика МК «Запоріжсталь»
Поделиться

Меткомбінат «Запоріжсталь» — це підприємство, яке є містоутворюючим, адже це багатотисячний колектив, — говорить президент Всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Притула.

Олександр Притула: Подобається сучасна політика МК «Запоріжсталь»
Козацьку кузню «кувала» і «Запоріжсталь»

— По-перше, з точки зору матеріального, це підприємство наповнює бюджет міста, а з історичної точки зору — воно є символом епохи індустріалізації, епохи промислового розвитку міста. По-друге, особисто мені подобається сучасна політика «Запоріжсталі», особливо програма соціальних ініціатив «Ми — це місто». На мій погляд, це дуже правильний підхід до соціальної відповідальності великого бізнесу.

Дуже багато років ми намагалися знайти спільну мову й співпрацювати з «Запоріжстал-лю», але в нас нічого не виходило. Та з приходом нового керівництва, а саме генерального директора Ростислава Шурми і нового менеджменту, нам вдалось налагодити багатогранну співпрацю в соціальних і культурних програмах. Насамперед, меткомбінат багато допомагав у проведенні фестивалів і народних свят, які проводила федерація «Спас».

Хочу сказати, що ми є безпосередніми учасниками вже двох конкурсів «Ми – це місто». Хоча в першому конкурсі ми грант не виграли, мене запросили в експертну раду другого конкурсу, оскільки я зробив певні пропозиції щодо покращення проведення таких конкурсів, котрі насамперед сприяють підйому грома-дянської активності в Запоріжжі з точки зору розвитку й реальних справ. Завдяки тому, що отримали грант у другому конкурсі, на території комплексу «Запорізький дуб» з’явилася справжня козацька кузня.

У нас є спільні глобальні плани з розвитку української культури. «Запоріжсталь» всіляко сприяє цьому, допомагає, і велика їм за це подяка. Це мало не єдине підприємство в нашому місті, яке працює в соціальному напрямку.
Щиро вітаю «Запоріжсталь» з 81-ю річницею!

Фото автора


Комментарии читателей