Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Пиккардийцы перед выборами посоветовали послушать "Гей, плине кача"
Поделиться

11 октября ценители вокального искусства из Мелитополя получили прекрасный подарок — концерт известного секстета «Пиккарди́йская те́рция». Львовяне в течение двух часов радовали горожан чистыми голосами, а уже сегодня коллектив выступит в Запорожье.

Пиккардийцы перед выборами посоветовали послушать

В самом начале концерта пиккардийцы извинились перед мелитопольцами за то, что никогда за 22-летнюю историю существования группы не приезжали в их город, и поздравили с 230-м днем рождения, который Мелитополь отметил в последних числах сентября. А затем от слов коллектив, который поет исключительно а-капелла, перешел к исполнению проверенных временем и новых хитов. Слушатели одинаково хорошо принимали и подпевали «Капелюх», «Старенький трамвай», «Шизгара», «Жовті стрічки» и другие, а лемковскую народную песню «Гей, плине кача» слушали стоя. Перед ее исполнением к залу обратился руководитель и идейный вдохновитель группы Владимир Якимец.

— З часом стираються ці кордони, якісь незрозумілі, намальовані невідомо ким фарбою риски, штучні кордони, ті, що розділяли всіх, починаючи з родинних зв'язків, закінчуючи загальнонаціональними, — отметил Владимир Якимец. — Можу привести маленький приклад. Хто би міг подумати, що у нас у Львові на даний момент буде дві футбольні команди — «Карпати» (Львів) і «Шахтар» (Донецьк)?! Хто би міг подумати, що на «Львіварені» на матчі «Шахтар»-«Порту» будуть вболіватти не гірше, ніж на «Донбасарені»?! Правда? Хто би міг подумати, що одна дуже популярна народна пісня, яка має автора, стане відомою буквально за півдня, і її будуть співати навіть в Білорусії на стадіоні?! Кажу, що кордони стираються і стираються кордони між людьми. Ось, наприклад, ми стоїмо перед вами на сцені, а між нами немає трьох кордонів охорони… А от ті співаки, які мали не тільки три кордони охорони, а ще й лімузини, кучу телеефірів, зараз їх не чути і не бачити ніде. Час все ставить на свої місця.

Знову ж таки депутати стають ближче до народу…, — продолжил руководитель пиккардийцев. — До чого ми все це ведемо, 26 жовтня будуть вибори. Не переживайте, жодної агітації, жодної! Просто перед тим, як ви вийдете з хати на виборчу дільницю, включіть наступну пісню, сядьте, послухайте, послухайте свого серця, відчуйте свою совість, встаньте, підіть і проголосуйте. І знайте одне, що це наш з вами вибір, тому що не президент робить Україну, не Верховна Рада робить Україну, не чиновники, Україну робимо ми з вами.


Комментарии читателей