Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Вітання з Днем знань від Олександра Дудки
Поделиться

Дорогі наші діти, батьки, вчителі!

Вітання з Днем знань від Олександра ДудкиВід усього серця вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!
Сьогодні, на порозі осені, вас покличе в Країну знань, сповнену чудовими й цікавими відкриттями, перший дзвінок. Тож ідіть до неї впевнено і наполегливо, будьте завжди енергійними, цілеспрямованими, станьте гордістю для своїх рідних, вчителів, для своєї Батьківщини. Наполегливості та успіхів вам на цьому шляху.
Мої особливі вітання – першокласникам і студентам­першокурсникам. Цей день – важлива подія у вашому житті. Від вас залежить, які перемоги чекають вас далі. Нашій державі нині як ніколи потрібні ваше завзяття, ваш розум і знання, ваш порив. Перше вересня – це початок нової життєвої дороги, яка відкриває великі можливості й перспективи.
Хочу висловити слова глибокої шани педагогам. Ваша професія, ваша справа – невтомна. Вона вимагає особливого натхнення і покликання, великої відповідальності і терпіння, віри в дітей і любові до них. Бажаю вам нових ідей, творчої атмосфери, цікавого та плідного навчального року, високих досягнень та успіхів, а також здоров’я та добробуту, сил, натхнення у вашій нелегкій та відповідальній праці!
Нехай цьогорічний Першовересень принесе лише добро та радість у ваші оселі!

З повагою,
Олександр Дудка,
народний депутат України

Комментарии читателей