Индустриалка - новости Запорожья

Главные, Запорожье
Запорожцев с юбилеем поздравили Президент и спикер
Поделиться

10 января 1939 года в свет вышел Указ Президиума Верховного Совета СССР об образовании Запорожской области с центром в городе Запорожье

Запорожцев с юбилеем поздравили Президент и спикер

Сегодня в адрес жителей Запорожской области поступили поздравления от Президента Украины Виктора Януковича и председателя Верховной Рады Украины Владимира Рыбака
Вітання Президента України жителям Запорізької області
Шановні запоріжці!

Запорожцев с юбилеем поздравили Президент и спикер

Щиро вітаю вас із 75-річчям від дня заснування Запорізької області.
Ваш край є унікальним своєю багатою і самобутньою історією, істинно народними традиціями, адже саме на цій легендарній землі зародилося українське козацтво та формувалися підвалини нашої державності.
Сьогодні Запорізька область є важливим центром авіаційної промисловості, енергетики, металургії та машинобудування. Провідні підприємства Запоріжжя стали відомі далеко за межами нашої країни. Однак справжнім багатством цього краю є працьовиті і талановиті люди. Високо ціную внесок кожного з вас у розбудову України і висловлюю вдячність за плідну працю.
Сердечно бажаю всім міцного здоров'я, благополуччя, щедрої долі та щастя на довгі роки.
Віктор ЯНУКОВИЧ

В поздравлении спикера говорится:
Дорогі друзі!

Запорожцев с юбилеем поздравили Президент и спикер

Сердечно вітаю вас із 75-річчям утворення Запорізької області.
У біографії запорізьких трударів — героїчні звитяги Дніпрогесу, зведення «Запоріжсталі», «АвтоЗАЗу», інших промислових гігантів, вирощення щедрих врожаїв. Ми по праву пишаємось досягненнями запорожців — справжніх майстрів своєї справи!
Приємно відзначити, що за своїм економічним потенціалом Запорізька область – один з найрозвиненіших регіонів України, провідний промисловий і культурний центр країни. Продукція металургійних, хімічних, машинобудівних підприємств користується високим попитом як на вітчизняному, так і на світовому ринках.
Від усієї душі зичу кожному із вас козацького здоров’я, благополуччя, добробуту, миру і злагоди.
Цього ювілейного дня бажаю усім, чиє серце належить славному запорізькому краю, подальшого процвітання, досягнення нових рубежів, збільшення вагомого внеску в утвердження незалежності України.
Володимир РИБАК


Комментарии читателей