Индустриалка - новости Запорожья

Главные, Запорожье
Запорожской области - 75 лет
Поделиться

Запорожской области - 75 летЩиро вітаю вас з днем народження нашої малої батьківщини – Запорізької області. Край відзначає знаменну дату – 75 років заснування регіону. Впевнений, що цей ювілей стане новим імпульсом для натхненної праці на благо Запорізької області і всієї України!

За ці роки зроблено чимало, але впевнений, що попереду у нас ще більше звершень і досягнень. Адже за невеликий, за історичними мірками, термін ми перетворили наш край в один з найбільш розвинених регіонів країни з потужним промисловим, науковим та культурним потенціалом. Сьогодні Запорізька область упевнено розвивається і заслужено вважається регіоном–лідером. У нас є все для того, щоб бути процвітаючим краєм – працьовиті люди, багата земля, унікальна історія.

Нам з вами дуже пощастило – ми є нащадками славетних запорозьких козаків. Тож зобов’язані гордо нести це почесне звання і робити все, аби нами пишалася вся Україна. Нам судилося стати душею держави, яскравим віддзеркаленням її минулого та сучасності.
Вітаю з ювілеєм кожного жителя нашого краю. Мені б хотілося, щоб у цей день усі особливо відчули почуття гордості за наш Запорізький край. Адже ми цього варті.

Хай Бог оберігає нашу землю, хай Запорізька область живе та процвітає. Зичу всім запоріжцям міцного здоров’я, добробуту та благополуччя. З ювілеєм!

З повагою, голова обласної державної адміністрації
Олександр ПЕКЛУШЕНКО

Запорожской области - 75 летГерб Запорожской области. Клейноды — символы казацкой эпохи — указывают на то, что запорожская земля унаследовала принципы народовластия (то есть демократии), которые были присущи Запорожской Сечи. Булава указывает на власть Президента — главы государства, гаранта государственного суверенитета и территориальной целостности Украины. Пернач символизирует исполнительную власть на местах, бунчук — взаимодействие между всеми ветвями власти в области, литавры — символ народного волеизъявления. Верхняя голубая лента символизирует воды Днепра. Нижняя голубая лента символизирует воды Азовского моря.
Автор герба – Виталий Пилипенко. Герб утвержден решением сессии областного совета 27 июля 2001 года.


Комментарии читателей